USB flash disk

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 38
Registrován: 12 čer 2003, 02:00
Bydliště: Tøebíè

USB flash disk

#1 Příspěvek od standa »

Zdravím.Mam problém s flash USB JOGER 256.Nìjak mi nechce chodit na W98.USB port na PC je O.K.Nemáte nìkdo zkušenosti???Pøedem dík.

Uživatelský avatar
cyberax
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2005, 02:00
Bydliště: Branč okr. Nitra - SK

#2 Příspěvek od cyberax »

1. USB flash disk potrebuje pod Win98 driver, aby ho win rozpoznal
2. Už sa aj mne stalo že môj flash (Kingston) nefungoval v prednom USB porte na PC (pričom iný tam fungoval) a keď som ho dal do zadného USB portu tak išiel bez problémov.
3.Treba proste len vyskúšať možnosti a podla toho sa dá ísť ďalej (trebárz môže byť flashdisk vadný).
4. Mal som už dočinenia s flashdiskom Apacer ktorý pod Win XP, 2000, ME fungoval bez problémov a pod Win98 nefungoval, išiel na reklamáciu - dali nový.
Naposledy upravil(a) cyberax dne 07 zář 2005, 20:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HRNEC65536
Příspěvky: 6
Registrován: 26 dub 2005, 02:00

#3 Příspěvek od HRNEC65536 »

nainstaluj si win 98SE a sežeň ovladače, bez nich to nepojede a taky win 98 moc nemaj rádi USB2.0

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

Nechci ovírat nové téma. Jen pro info.
Koupil jsem si 1GB disc ( http://www.legendmemory.com/modules.php ... e&sid=2293 )
a bohužel nefunguje na USB 1.1. Na USB 2.0 v pohodì.
Pozor na to.
Už je na reklamaci.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »


Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Stanleym
Příspěvky: 45
Registrován: 13 pro 2004, 01:00

#6 Příspěvek od Stanleym »

Nuz, Wokna su zazracna vec, o to zazracnejsia, ze pri Win98 musis mat skutocne Ssecond Edition, inak to robi viac problemov, ako je treba. To je proste mrkvosoft!
No, ale za predpokladu, ze mas Driver k tej doske, nabootuj v nudzovom rezime, odstran v ovladacich paneloch - System zariadenia usb a usb radic a restartuj PC, najde si znova tie zariadenia a vypyta si mozno ovladace. Nainstaluj a restartuj. Potom tam vraz ten USB Key a nainstaluj ovladace k nemu. On ti hned asi nepojde, ale zase to musis restartovat, ale kluc maj vytiahnuty. Daj tam po restarte ten kluc. Mohlo by to slapat. Ak nie, napis mi... Mail mam v profile.
Stanley

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“