Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#421 Příspěvek od decmen »

Byl jsem svědkem toho, jak nějakej chlap u kasy chtěl něco vrátit, ale říkal, že to má koupený přes net. Měl s sebou i ty papíry, co posílají s balíkem při objednávce. Vedoucí mu to v pohodě vzala, jen řekla, že prachy mu hned nedá, že to musí schválit centrála, bylo to někdy v listopadu 2018.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#422 Příspěvek od p32 »

Podle NOZ na to mají 3 dny.

Uživatelský avatar
Martin_Fio
Příspěvky: 186
Registrován: 28 pro 2005, 01:00

#423 Příspěvek od Martin_Fio »

Zdravím, tak jsem si chtěl dětinsky pohrát s bateriovou rozbrušovačkou dle místního nalákání a PPL to nějak s Žabkou (síť potravinových samoobsluh v retro stylu) nezvládá, Prý Žabka nerada bere větší krabice, tak jsem zvědav, jak to nějak dopadne. PPL také svůj informační systém nezvládá, píše jiná chyba a zásilka nejde přesměrovat, Naštěstí telefony zvedají a jde s nima domluvit jiné korektnější místo.
Mám docela dobrou zkušenost s PARKSIDE® Bourací kladivo PAH 1 300 B2 Měli ho v akci za 1800 a s rýčkem (není v sadě a byl dražší jak kladivo) zatím maká do úmoru, asi nadstandartně vibruje v rukou a trochu vadí otáčení nástroje, ale za tu cenu...
Přílohy
SDS kladivo Parkside.jpg
ppl nedorucuje.jpg

Uživatelský avatar
witt
Příspěvky: 501
Registrován: 01 dub 2018, 02:00

#424 Příspěvek od witt »

Tak ten rýč vidím poprvé - k čemu to v praxi slouží?

Uživatelský avatar
Martin_Fio
Příspěvky: 186
Registrován: 28 pro 2005, 01:00

#425 Příspěvek od Martin_Fio »

Mám pod tenkou ornicí suchý mazlavý jíl a pod ním pískovcové slepence. Pokud je jíl vlhký, tak to jde rýčem, pokud suchý tak jedině takovýmto nástrojem, protože oproti betonu je houževnatý a nepraskne, ale krumpáč sevře. Pískovce již jdou rozebírát po vrstvičkách, kamenyjsou tam ploché, ale proč si to neulehčit.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#426 Příspěvek od starecd »

Zdravím, pro fanoušky LP, v kaufu jsou v prodeji desky různých žánrů a asi i vydavatelů, to jsem neprohlížel, jen viděl.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#427 Příspěvek od p32 »

Ty už tam jsou aspoň měsíc, 1 kousek za pouhých 499,- nebo 599,- Kč. :wink:

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#428 Příspěvek od pepik9 »

Pokud se někdo holí s dvoubřitejma Astra Platinum II, který se už prý nedělají, v Kaufl.. jsou za 75,- (10ks)

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#429 Příspěvek od starecd »

pepik9: nejsou nic moc a navíc brzy odejde držák. Dodnes mě mrzí, že jsme se spolupracovníkem nevykoupili poslední zásoby Gillette contour originál England(měli jich v jednom maloobchodě ve Zlíně plný košík), mohly vydržet nadosmrti. Byla po nich tvářička doslova, jak dětská prdelka. Mám ještě pár kousků Gillette Astra +a Gillette senzor, co jsem koupil na Aukru a pak jednorázovky Gillette (ještě poctivá výroba), než se do výroby pustil Číňan a Poláci. To už je plech nevhodný na holení. Ještě jsme chodili na 2břity do Rossmanna, byla to nějaká USA licence, ty byly také dobré, ale skončily při přestěhování prodejny ve Zlíně. Ty více jak 3břité už jsem radši nezkoušel.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#430 Příspěvek od rnbw »

Ten drziak mi za 20 rokov (ci kolko ho mam) este neodisiel :D

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#431 Příspěvek od starecd »

rnbw:pokud máš ten kovový jak já, může být, ale ty plastové jsou nanic. Je dobré, že tento "zasunovací" držák pasuje na Gilletty, Astry i ty licenční USA.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#432 Příspěvek od rnbw »

Je plastovy. Kupil som to asi ako stredoskolak, ked som zistil, ze sa musim oholit. Odvtedy som na Vianoce dostal postupne dva nejake Gillette a nasledne odlozil - ked som zistil ceny novych hlavic...

Takze ked sa Astra Platinum II prestane predavat, budem musiet najst nejaku nahradu za rozumnu cenu. Nieco som videl v DM.

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#433 Příspěvek od ohryzek36 »

Já ty Astry kupoval teď nedávno v jedné "značkové" drogerii (dm nebo teta nebo něco takového), držák drží už od mých 15-tin, i když je plastový (ještě Gillette - nedělali jen ty jejich scifi strojky).

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#434 Příspěvek od konosuke »

starecd píše:Zdravím, pro fanoušky LP, v kaufu jsou v prodeji desky různých žánrů a asi i vydavatelů, to jsem neprohlížel, jen viděl.
ano jsou, Beatles, U2, Queen 3 ks sleva ze cenu 2 ks
škrabky na hubu z Lidlu samozřejmě jenom tyto, 12 ks/bal za nějakejch 39 Kč
made in Egypt
Přílohy
twin.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#435 Příspěvek od robo »

V úterý jsem objednal osobní váhu. Dnes zpráva z české pošty že převzaly zásilku k přepravě. Zrovna jsem se vzbudil, zvuk sms a čuměl na tu sms a přemýšlel kdo a co mě mě bude doručeno. A von Lidl. Nějak podvědomě jsem předpokládal že to bude PPL. Lidl si přepravce volí sám a mě připadla česká pošta. Zase budu muset lozit na poštu. Jsem zvědav zda bude ta přelepka v pořádku nebo stržená. Jestli stržená tak už si z Lidlu nikdy nic neobjednám.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“