Koupím Varicap BB104

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ADUS46
Příspěvky: 135
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Praha

Koupím Varicap BB104

#1 Příspěvek od ADUS46 »

Koupím 4 ks varicapů BB104,ideální by bylo spárovanou čtveřici.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zdenoeddie »

Mam pocit ze mam nejake pary. Mozem pozriet.

Uživatelský avatar
ADUS46
Příspěvky: 135
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od ADUS46 »

Dobrý den,chci se zeptat, máte ty varicapy.Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

ADUS46 píše:Dobrý den,chci se zeptat, máte ty varicapy.Děkuji za odpověď.
Tak zřejmě je má, když i ty to konstatuješ :lol: - ono, otázka zní poněkud jinak.

Možná je mám i já - i když určitě ne BB104, ale čtveřici KB104 (musel bych je pohledat, ale až se naučíš psát česky ...) :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ADUS46
Příspěvky: 135
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od ADUS46 »

Dobrý den,zájem bych měl.Teď k pravopisu,jsem ročník 1942,sice mě to neomlouvá ale napiš v čem dělám chybu.Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

ADUS46 píše:...Teď k pravopisu,jsem ročník 1942,sice mě to neomlouvá ale napiš v čem dělám chybu.Děkuji za odpověď.
Jo, protentokrátní ročník výroby sice neomlouvá, ale všimnul sis, že napravo, v tý nejspodnější řadě kláves na klábosnici těsně nad mezerníkem (to je ta velká podlouhlá kávesa úplně dole - a měla by se mačkat nejenom mezi slovama, ale taky po každý čárce mezi větama atp.) je taky jedna, kterou se dá na konec TÁZACÍ VĚTY napsat znak zvanej OTAZNÍK ????
Jinak ty 4xKB104 bych taky možná někde vyhrabal, jestli se nemejlím, tak bejvaly "k mání" jako trofej ze starejch TV kanálovejch voličů - pokud by nevadilo, že jsou použitý.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sepp
Příspěvky: 36
Registrován: 19 lis 2011, 01:00
Bydliště: Karviná

#7 Příspěvek od Sepp »

Ej. Hezkej, českej příspěvek. Někdo nepoužívá otazník někdo ypsilon. Team si léči komplex ???

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

ADUS46 píše:...ale napiš v čem dělám chybu.Děkuji za odpověď.
Adus sám požádal o vysvětlení, KDE dělá chybu - tak to vysvětlení dostal. MÁŠ S TÍM SNAD NĚJAKEJ PROBLÉM?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#9 Příspěvek od kokun »

ADUS46 píše:Dobrý den,zájem bych měl.Teď k pravopisu,jsem ročník 1942,sice mě to neomlouvá ale napiš v čem dělám chybu.Děkuji za odpověď.
EKKAR v podstatě odpověděl za mně.
Že budeš senior (pokud nekecáš) dokonce ještě o 4 roky starší než já, bych nečekal - páč se písemně projevuješ jak ti dnešní dvacetiletí 8O
A jak už Karel výše napsal, nejen čtveřice, ale i šestice, ba v některých KV dokonce i osmice těch zpárovaných KB(BB)109-tek bývaly. KV jsem měl (při své servisní činnosti) hafo - avšak s ukončením mé činnosti (definitivně před 4-mi roky) všechny vzaly "za své". Něco skončilo ve SD, další (většina!?) skončily ale u jednoho kolegy, tady z EB.
To co bych měl mít ještě někde "u sebe", to byly fungl nové čtveřice KB109, jen je najít - což nebude zase až tak jednoduché, protože po skončení činnosti (a zavření pronajaté "Provozovny") to "někde" leží. To "někde" ovšem představuje až 4 místa, kam jsem to všechno (co jsem nedal definitivně pryč) musel někam vměstnat. A že těch "krámů" nebylo málo si každý, kdo se stejnou (podobnou) činností zabýval, určitě dovede představit.
Takže se pokusím vyhledat.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Sepp
Příspěvky: 36
Registrován: 19 lis 2011, 01:00
Bydliště: Karviná

#10 Příspěvek od Sepp »

Ekker, Adus46 žádal prvotně o něco jiného a ne o opravu gramatiky.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od zdenoeddie »

Bohuzial dane varikapy nemam.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Sepp píše:Ekker, Adus46 žádal prvotně o něco jiného a ne o opravu gramatiky.
Jestli se nemejlím, odpověděl jsem mu na obojí - na varikapy i na gramatiku. Chceš se tady za každou cenu hádat nebo tady provokovat flame, když se tě ani jedno netýkalo? Když jseš tak chytrej, proč jsi mu neodpověděl sám?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#13 Příspěvek od kokun »

To ADUS46
kokun píše:To co bych měl mít ještě někde "u sebe", to byly fungl nové čtveřice KB109, jen je najít - což nebude zase až tak jednoduché, protože po skončení činnosti (a zavření pronajaté "Provozovny") to "někde" leží. To "někde" ovšem představuje až 4 místa, kam jsem to všechno (co jsem nedal definitivně pryč) musel někam vměstnat. A že těch "krámů" nebylo málo si každý, kdo se stejnou (podobnou) činností zabýval, určitě dovede představit.
Takže se pokusím vyhledat.
4 místa: To je byt, sklep, garáž a chalupa.
Bohužel první pokus se nesetkal s úspěchem - našel jsem sice krabici (v bytě), kde byly ty varikapy uloženy původně, ale nejhůře se hledá něco, co jsem později přemístil někam jinam.
Obávám se, aby to nedopadlo jako obyčejně - najdu to (náhodně), až to nebude potřeba. Myslím, že to ty dříve "najdeš na SD", než já 8O :(
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ADUS46
Příspěvky: 135
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Praha

#14 Příspěvek od ADUS46 »

Díky za snahu.Koupil jsem si učebnici české gramatiky a budu studovat.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od PavelFF »

Dobrý den,chci se zeptat, máte ty varicapy.
Citace:
Pro použití otazníku v souvětí je rozhodující forma hlavní věty souvětí, tj. otazník se nepíše za souvětím, kde je otázka citována formou vedlejší věty: Chtěl bych se zeptat, kdy se vrátíš. Jiným případem je ale použití věty uvozovací: Zeptal jsem se: „Kdy se vrátíš?“


Není to tak jednoznačné. Abyste náhodou nebyli za blbce vy dva.
Jinak se ptám zda máš zapotřebí, kokune, takhle se po někom vozit. EKKAR za to ani nemůže, toho nepočítám.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“