TESLA MARTINO

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#76 Příspěvek od workhard »

Oberleutnant napsal:
U Dajany mi piska VN trafo jako u ostatnich funkcnich tv, tedy bezi koncovy stupen radkoveho rozkladu, ale nejde VN usmernovac a tim padem obrazovka vubec nesviti.Muze to byt tou roztrhanou civkou radkoveho oscilatoru?Bezel by koncovy stupen radkoveho rozkladu, kdyby byla ta civka vadna?
Neběžel. Tak problém je vyřešen a můžeme mazat. :twisted:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#77 Příspěvek od kondik »

Nehnevaj sa ale nie, pride Hill a bude to prec, sorry ale si zvlastny typ cloveka ktoremu niet rady ani pomoci, nepocuvas rady starsich a skusenejsich, nemas vedomosti a ponukala sa ti pomoc ucit sa, ale ty nie a nie, z tebou mat trpezlivost... je nemozne.

P.S.: zkus to forum co som ti pisal.

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#78 Příspěvek od Deather »

Oberleutnant píše:Prosim Vas, nemazte toto vlakno, dokud se nevyresi problem s tou Dajanou.Odpovezte mi prosim na co jsem se ptal a pak se uvidi.Diky moc! :)
Sak ty nevies co pises.Toto vlakno je pre TESLA MARTINO a ty tu riesis DAJANU??!!
Si fakt vadny...Aspon si si precital co som ti pisal??Hm zrejme nie,ked tu pises take hovadiny...To DELETE si pravom zasluzis.Fakt ti nie je rady...

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#79 Příspěvek od kondik »

Deather píše:
Oberleutnant píše:Prosim Vas, nemazte toto vlakno, dokud se nevyresi problem s tou Dajanou.Odpovezte mi prosim na co jsem se ptal a pak se uvidi.Diky moc! :)
Sak ty nevies co pises.Toto vlakno je pre TESLA MARTINO a ty tu riesis DAJANU??!!
Si fakt vadny...Aspon si si precital co som ti pisal??Hm zrejme nie,ked tu pises take hovadiny...To DELETE si pravom zasluzis.Fakt ti nie je rady...
Chlapi uz uz ho nechajte on zato pravdepodobne nemoze co tu pise, delete pride urcite (davam tomu zivotnost max. 24 hod.)

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#80 Příspěvek od Deather »

Kondik mimo jiné píše:Chlapi uz uz ho nechajte on zato pravdepodobne nemoze co tu pise, delete pride urcite (davam tomu zivotnost max. 24 hod.)
Ok,len to dokaze nastvat,ked dakto pise take somariny...Ale uz ho necham tak,aj tak to nema cenu.Z blbeho mudreho nespravim... :wink:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#81 Příspěvek od kondik »

Deather píše: Ok,len to dokaze nastvat,ked dakto pise take somariny...Ale uz ho necham tak,aj tak to nema cenu.Z blbeho mudreho nespravim... :wink:
Si tu kratko nato aby si vsetko precital co tu on popisal (je to samozrejme davno vymazane. ale neboj o nic si neprisiel maximalne by sa ti rozum zastavil a to snad nechces :( )

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#82 Příspěvek od Hill »

kondik píše:Nehnevaj sa ale nie, pride Hill a bude to prec, sorry ale si zvlastny typ cloveka ktoremu niet rady ani pomoci, nepocuvas rady starsich a skusenejsich, nemas vedomosti a ponukala sa ti pomoc ucit sa, ale ty nie a nie, z tebou mat trpezlivost... je nemozne.

P.S.: zkus to forum co som ti pisal.
Hill je tu každou volnou chvíli, jen pořád nechce uvěřit tomu, že by šlo o tak beznadějný případ.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#83 Příspěvek od stepa »

Hill píše:Hill je tu každou volnou chvíli, jen pořád nechce uvěřit tomu, že by šlo o tak beznadějný případ.
Pamatujes, jak ti sliboval, ze uz se bude ucit? Jo, kde jsou ty zlate casy. Prikladam pro oziveni:
http://elektroworld.info/modules.php?na ... ic&t=14613

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#84 Příspěvek od Hejnicek »

Já si myslím, že to nepíše trotl, ale rovnìž nìjaký elektrikáø, možná ne pøímo slaboproudaø. Dìlá to na mì dojem promyšlený recese, u které se dobøe baví. Zároveò je ten èlovìk velmi inteligentní, jak ze sebe udìlat pøed ostatními vola. Kdo z Vás by napsal, že je cívka roztrhaná? Asi nikdo.
Doporuèoval bych pøíštì mu neodpovídat na žádné dotazy.
Naposledy upravil(a) Hejnicek dne 28 zář 2007, 13:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#85 Příspěvek od Carel »

Souhlas,mám také takový dojem,že si dělá" šoufky".

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#86 Příspěvek od kondik »

Neztotoznujem sa z vasimi nazormi, podla mna vola zo seba nerobi ale nim je. (ale ktovie mozno som naivny).

Uživatelský avatar
Oberleutnant
Příspěvky: 414
Registrován: 07 dub 2007, 02:00

#87 Příspěvek od Oberleutnant »

Popisu to presneji, tedy kdyz jsem si tu tv privezl, tak ta civka uz byla roztrhana, ty dratky byly uvolnene, rozmotane a dva konce byly volne.Podle me se ta civka bud rozmotala sama, jak to dlouho lezelo na pude a nebo ji nekdo roztrhal, treba kostetem, jak tu tv ometal a nemela zadni kryt, kdyz ji sundal z pudy.Doufam, ze uz to chapete. :?

Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

#88 Příspěvek od Peta-cb »

Oberleutnant píše:Popisu to presneji, tedy kdyz jsem si tu tv privezl, tak ta civka uz byla roztrhana, ty dratky byly uvolnene, rozmotane a dva konce byly volne.Podle me se ta civka bud rozmotala sama, jak to dlouho lezelo na pude a nebo ji nekdo roztrhal, treba kostetem, jak tu tv ometal a nemela zadni kryt, kdyz ji sundal z pudy.Doufam, ze uz to chapete. :?
jo koštětem :D :D

Uživatelský avatar
dajda
Příspěvky: 130
Registrován: 27 bře 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#89 Příspěvek od dajda »

Teď si je všechny vydupal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Deather
Příspěvky: 388
Registrován: 17 dub 2007, 02:00
Bydliště: Liptov

#90 Příspěvek od Deather »

Oberleutnant píše:Popisu to presneji, tedy kdyz jsem si tu tv privezl, tak ta civka uz byla roztrhana, ty dratky byly uvolnene, rozmotane a dva konce byly volne.Podle me se ta civka bud rozmotala sama, jak to dlouho lezelo na pude a nebo ji nekdo roztrhal, treba kostetem, jak tu tv ometal a nemela zadni kryt, kdyz ji sundal z pudy.Doufam, ze uz to chapete. :?
Heh jasneee,ta telka,ked stala,tak cievka sa samo od seba ´´potrhala´´.
Alebo,nejaki duchovia vyliezli z obrazovky a ked prechadzali cez suciastky,tak sa potkli o tu cievku a ona sa potrhala.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D 8-)

Zamčeno

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“