Velká aktualizace Win10 odstraní záložky!

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#16 Příspěvek od vasilceral »

Ahoj, mě to asi před měsícem taky vylekalo. Záložky pryč, domácí přehled účetní taky. Tak jsem se vrtal v PC a napadlo mě tam vyhledat windows a spustit a ono to naběhlo jako dřív. Nejdřív paní její osmyčky, záložky a účetnictví. A pak to samé ale já používám desítku, veškeré záložky byly na světě. Vše zavinil že se tam spustil Edge a ostatní nepustil ke slovu.
To horší věc se mi stala v loni, dal jsem vyčistit zdvojené programi. No u fotek mi to tak nevadilo ale hudba, ó malér, některý CD maj občas stejný skladby a pár CD už vlastnilo jen buklet co obsahují. Nic nezmizelo jen to nebylo vícekrát na discích.
Hold nám nezbývá než se učit, učit a učit.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jjilek »

Napsal jsem obtížně publikovatelný dopis na microsoft.cz a také příspěvek na Microsoft Community, poradili mi, kde to přesně najít. Ve složce Windows.old ale příslušný adresář byl prázdný. Tak jsem jim také odpověděl. Dnes se celý ztracený obsah složky Oblíbené abecedně seřazený objevil za položkami, které jsem mezitím přidal. :o

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#18 Příspěvek od Rellik »

termit256 píše: Asi se budes divit, ale najdou se lidi kteri pouzivaji PC i na neco jineho nez youtube, mp3 a internet, takze si s linuxem nevystaci.
Co to je za dementní žblept? Používám linux cca od toku 2004 a není nic co by mi z Win chybělo a to jak ohledně grafiky, programování, střihu videa, hraní her a víceméně všeho...

Co se pak týká zmizení záložek z edge, tak bych řekl, že je to pouhou aktualizací. Chce to používat jiný prohlížeč a občas si zazálohovat jeho nastavení. V případě Google Chrome nebo Chromium stačí mít přihlášený účet. Po aktualizaci nebo nové instalaci se stačí znovu přihlásit a všechno je zpět...

Odpovědět

Zpět na „Software“