THOMSON 32HW3323 dump-vyreseno

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ajfelov
Příspěvky: 40
Registrován: 31 říj 2017, 01:00

THOMSON 32HW3323 dump-vyreseno

#1 Příspěvek od ajfelov »

Zdravim panove.
Dostala se mi do ruky tato "perlicka"

Perlicka z techto duvodu:
1:seknuty firmware pred uploadnutim z USB
2:nelze sehnat original update na tuto tv
3:dumpy s netu nesedi,jelikoz je deska uplne jina nez pisou k dane tv

Tato tv ma desku 40-31D1TI-MAA2HG (vsude k tomuto typu je 40-MT31TD-MAE2HG)

dale je to na panelu LVW320NDCL 8J9W01 V5
no a dale jeste se to lisi tunerem a ten je DT21WN

problem zpociva v tom,ze sem z ruskeho,polskeho fora stahl nekolik dumpu k teto znacce telvize,ale jelikoz je jina deska,nejde mi na tv zvuk.
pricital sem to hardwarove vade,avsak,stahl sme dump k te desce co mam,i s panelem,sice nesedi tuner a na tv ten zvuk normalne hraje.
tak ze bud spatne nastaveny typ zesilovace,nebo nejaky nadstaveni.

ten dump co hraje zvuk ma problem v tom ,ze kdyz v menu chci kurzorovyma tlacitkama popojet na jinou ikonku tv padne do crashe a restartuje se.

nemel by nahodou nekdo dump z teto EXTRA tv,a nebo by nevedel jak pres konzoli vypnout ten check new firmware? proste deska ceka na update pres usb a presto vlak nejede. :) dle me je fw v poradku,i podle checksum pres konzoli,avsak ma tam naznackovano update.
sehnat dump do teto tv je nemozne,prokopal sme snad tuny netu.z konzoli z tv moc neumim,i kdyz neco pokazim muzu to nafleshovat dobre,nastesti se to da flashovat pres kleste.

uz sme vazne bezradny :) diky moc za vypomoc.je to proste perla thomsonu (zlaty vestel)
Naposledy upravil(a) ajfelov dne 02 čer 2019, 09:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Je to čínský šrot a s Thomsonem to má společný jen název. A s dumpem do těch čínských paskvilů je problém.

Uživatelský avatar
ajfelov
Příspěvky: 40
Registrován: 31 říj 2017, 01:00

#3 Příspěvek od ajfelov »

jezevec píše:Je to čínský šrot a s Thomsonem to má společný jen název. A s dumpem do těch čínských paskvilů je problém.

cely svet sou sroty z ciny :lol: hold levne vyrobit,draze prodat,a at to vydrzi 3roky-----hold spotrebak

kazdopadne se mi podaril husarsky kousek a tv jede,sice ma maly graficky problemek s bitmapou co tv pouziva jako stineni,avsak je to nepodstatne,dump je stabilni,cela tv funguje jak ma.

tak ze pokud ma nekdo stejnou televizni puzzle perlu (jak jinak nazvat v jednm typu tv 2 ruzne mainboardy a jeste z rozlisnimi zvukovymi cipy a odlisnymi tunery a odlisnymi panely :lol: )

tak ze tady je funkcni dump pro vyse uvedenou sestavu,v archivu sou i fotky s chybama grafiky
http://uloz.to/!AlZZ8xnI7j1H/thomson-32 ... 7-dump-rar

pokud by mel nekdo zajem,tady je original update na me sestave to fungovalo (original popis byl na Thomson 39UF3223C),nevim jestli to tv prehrala cele a nebo jen opravila tu crasnutou pamet.tak ze pouziti na vlastni riziko :) (osobne sem mel dumpnutou a ulozenou starou pamet,tak ze na nasledky sem nekoukal,vzdy sem to mohl vratit zpet :) )
kazdopadne pred pouzitim original update je potreba udelat primarni botovaci fat32 usb disk a nesmi mit vic nez 4gb !!!!! v jine kombinaci mi to nefungovalo(odil nestartovaci,vetsi nez 4gb,ntfs a podobny zmeny)
http://uloz.to/!wRQ3OKu7RaKv/thomson-32 ... kg-usb-zip

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“