Hitachi 28hyc05 chassis 17mb82s

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#16 Příspěvek od decmen »

Jj, přesně podle návodu,fat32, soubor přímo do hlavního adresáře,tiskal ok a ništ. Prostě zapojím do sítě a telka sama naběhne a žije si svým životem kolem dokola.

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#17 Příspěvek od decmen »

Tak jsem doma. Nedalo mi to a zkusil jsem to s fleškou ještě jednou. Nic. Fleška byla bez ledky,tak nevím, zda ji tv viděla. Vyhrabal jsem jinou,16GB s ledkou,nahrál do ní soubor a za současného mačkání OK na DO a civění na flešku jsem tv připojil do sítě. Fleška se vesele rozblikala a ledka na tv začala zběsile blikat červeně
Po asi půl minutě zpomalila a za další asi půl minutu zž telka naběhla s tím, že není naladěný žádný signál.
Takže to funguje. Jsem zvědavý, na jak dlouho....

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#18 Příspěvek od decmen »

Ještě přikládám názvy souborů, co jsem měl připravené pro spi flash.
Přílohy
Nový rastrový obrázek.jpg

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#19 Příspěvek od zvaty »

Díky za info. Nakopírují to na jinou flashku a dám vědět.

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#20 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem ten soft nahrál na jinou Flash, uplně za stejných podmínek a stejný postup tzn. FAT32 a do root adresáře. Telka se po cca 30 sekundách rozjela tak jak se to stalo Deceman.

Uživatelský avatar
ajfelov
Příspěvky: 40
Registrován: 31 říj 2017, 01:00

#21 Příspěvek od ajfelov »

njn ja mel podobny problemy pri update ruznych tv,jelikoz vedu rh890h tak sme se napich na serial a sledoval co telka vypisuje.proste tv cekala stale na usb disk z urcitym souborem.az po par pokusech kdy vlastnim 32gb flash,sem ji dal na fat32 primarni,startovaci,a udelal odil pouze s 4GB a najednou to najelo a updatovalo....proste to maj ty tv blbe osetrene,ze jak clovek da pres menu update,skoci to do restartu a ceka na ten soubor.....melo to byt tak,ze pokud soubor nenajde,tv by vypsala update failed a rozjela se,nebo podobnym zpusobem.hold chyby programatoru systemu v tv :) ono ta pamet neni smazana,ta se maze az po nacteni noveho souboru.jen je to oznackovany jako update a v tom zustane viset.v dnesni dobe kdy kazdy pouziva ntfs formaty,flasky o velkosti 32gb je to past na spotrebitele :/

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#22 Příspěvek od decmen »

Nevím jestli to s těma velikostma flešek platí paušálně. Já na první pokus použil právě flešku 4GB a ta se v tv vůbec nechytala. Až po výměně za 16GB se podařilo telku přeflešovat. Podotýkám, že obě byly no name reklamní na takovým plechovým otáčítku :D
flešky

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“