Repase tlumičů

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Repase tlumičů

#1 Příspěvek od DjRix »

Ahoj všichni,nemáte někdo kontakt,nebo neznáte někdo firmu která repasuje tlumiče??Konkrétně mi jde o sportovní tlumiče JAMEX na WV Golf 2.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

náhoda je vůl,

#2 Příspěvek od Hill »

třeba se tu ještě někdo najde, kdo ví. Ale já bych to zkusil spíše na http://automix.centrum.cz/ nebo na podobně zaměřeném serveru.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

elektroinstalace WV POLO

#3 Příspěvek od Dikobraz »

DJ RIXI bohužel nemám tušení kdo by repasoval tlumiče ale chtěl bych se tě zeptat jako majitele WV jestli náhodou nemáš schéma elektroinstalace Pola 86 0.9C r.v.1981 nebo link na stránky k tomuto autu. Stal jsem se čerstvým majitelem tohoto vozu , ale dřívější majitel udělal do instalace pár nešetrných zásahů které chci odstranit a uvést vše do originálního stavu. Předem díky za případnou pomoc.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od DjRix »

Dokumentaci na polo bohužel nemám,ale pokud ti není líto trochu zainvestovat tak si kup knížku z řady "Jak na to?" na polo,stojí to kolem 600kč.Nebo skus najít něco na netu,mě se podařilo stáhnout celej manuál v angličtině na golfa.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#5 Příspěvek od SMITH »

Tiež vedia dobre poradi￾ na www.autorevue.cz
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“