Další ukončení podpory Youtube na Smart TV ?

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

Další ukončení podpory Youtube na Smart TV ?

#1 Příspěvek od houmr »

O tom jak ze dne na den přestala vysílat TV TUTY jsem psal v dubnu. Proto jsem tehdy narychlo splašil pro Davídka obyčejnou Smart TV GOGEN, přes kterou jsem ty fláky jako Hasič Sam nebo Prasátko Pepa pouštěl z Youtube. Od minulého týdne se ale místo spuštění aplikace Youtube objeví jen opice s informací "Je nám líto ale stránka není k dispozici" a vyhledávač se symbolem Youtube. Znamená to, že toto další náhradní řešení šlo zase do kopru?

Co jsem gůglil, tak všechny informace o tom, že Youtube ukončil podporu starších Smart TV byly mnoho let staré, o současnosti jsem nic nenašel. Když na té TV spustím Youtube přes prohlížeč, stejně se nerozeběhne (o tom, že to je strašně zdlouhavé vůbec nemluvím).

Nemáte někdo nějaké informace co se stalo, popř. hraje Vám Youtube na Vašich Vesteláckých TV ?

Uživatelský avatar
Yman
Příspěvky: 8
Registrován: 30 srp 2019, 02:00

#2 Příspěvek od Yman »

Mám smart TV Sony a Youtube jede normálně a jede normálně i přes PS4.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#3 Příspěvek od houmr »

Dík za zprávu, u toho mého Vestelu se už neobjevuje ani ta stránka s opicí, ale jen zůstane logo Youtube. Ostatní služby jako např VOYO se otevřou (ten ale nemám zaplacený, takže nevím, jestli by se rozeběhnul). Momentálně je i naštěstí ve vhodnou dobu i vhodná nabídka na ČT D, takže to zatím nebudu řešit.

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“