Black Friday v TME 29.11.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

Black Friday v TME 29.11.

#1 Příspěvek od geograf »

... mě opravdu velmi pobavil. Zřejmě na rozesílání emailů používají 386ku a jsem na konci seznamu.

Takže slibovaných 24 hodin nákupů se smrsklo na 2 hodiny :D
Klamavá reklama, marktingový tah? Nevím, ale není to poprvý co nabídka na akci přišla pár hodin před koncem.
Přílohy
BF_TME.png

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Mne to doslo uz rano, ale akurat ma to nasralo, lebo pred dvoma dnami som objednaval :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#3 Příspěvek od konosuke »

koukám že se černej pátek rozmáhá : Tesco, Alza, Datart, Mail...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od radioelectrum »

já se spíše pozastavuji nad tím až. Takže na běžné zboží bylo kolik % ?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od Celeron »

To jsou opravdu ohromný slevy, v Datartu až 80%. Byl jsem se kouknout, na letošní zboží je sleva 100-200 kaček u televizí, což jsou jednotky procent co v pohodě ani nepoznaj v obchodní marži co mají. U modelů 2017 je sleva tak 30-40% a u modelů 2018 kolem 15-20%. Prostě normální vymetení ležáků ze skladu...
Zeptal jsem se, na jaký zboží mají tu slíbenou slevu nad 40% do těch 80%. Prodavačka byla docela zaskočena, něco koktala a nic konkrétního z ní nevylezlo. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#6 Příspěvek od konosuke »

radioelectrum píše:já se spíše pozastavuji nad tím až. Takže na běžné zboží bylo kolik % ?
nic neříkající údaj, jak pracovní inzerce: přijmeme obchodního zástupce, plat AŽ 30 000 Kč/měs + bonusy, tak kolik vlastně ? to je již první varovný signál že cosi není jak třeba, jo když ptáčka lapají...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#7 Příspěvek od sinclair »

Já se spíš pozastavuju nad tím, že se tomu někdo diví. Jsme v ČR.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#8 Příspěvek od Pikofarad »

Pozor !!!!!!!!!!!! black friday :lol:
Přílohy
aaa.jpg

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#9 Příspěvek od jirkati »

Ptal jsem se na informacích v DATARTu v Liberci na co je ta sleva 80%, kterou mají na výkladě. Dívenka mi po poradě s kolegou řekla, že na dvoukusové balení AA baterií a na prodlužovací kabel k USB. Tím mě dostala do kolen. Žena chtěla vidět nějakou americkou lednici bez přívodu vody. Tam byly ty "slevy" proti stavu před dvěma měsíci zanedbatelné. A stejně si nevybrala. Pikantní bylo, když jsem se zeptal prodavače, jestli je pravda, že tyto lednice od firmy BEKO jsou hlučné tak mi řekl, že nemám věřit recenzím na netu.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

black friday má (pro mě) depresivní a morálně pejorativní nádech...takto je označován krach na newyorské burze který odstartoval velkou hospodářskou krizi 20. let minulého století, no hezké vyhlídky jen co je pravda - dějiny se rády opakují
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#11 Příspěvek od kevin_mitnick »

Ze všech planet sluneční soustavy má nejdelší den Venuše.
Jeden den tam trvá přibližně 243 pozemských dní, což je přibližně ekvivalent jednoho českého Black Friday.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

Venuše je žhavá planeta, hotové pekýlko...ne, pro budoucí terraforming přichází v úvahu Mars, s jistými výhradami náš Měsíc
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od jjilek »

geograf píše:... mě opravdu velmi pobavil. Zřejmě na rozesílání emailů používají 386ku a jsem na konci seznamu.

Takže slibovaných 24 hodin nákupů se smrsklo na 2 hodiny :D
Klamavá reklama, marktingový tah? Nevím, ale není to poprvý co nabídka na akci přišla pár hodin před koncem.
Podobné pro mne zajímavé nabídky, platné na celý měsíc mi přidou tak 3 až 4 dny před koncem platnosti. :D

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#14 Příspěvek od xsc »

konosuke píše:Venuše je žhavá planeta, hotové pekýlko...ne, pro budoucí terraforming přichází v úvahu Mars, s jistými výhradami náš Měsíc
Přitom již sovětští vědci plány na terraformaci Venuše měli...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“