Kúpim obrazovku 561QQ22 repasovanu alebo novú.

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marostv
Příspěvky: 430
Registrován: 13 říj 2006, 02:00
Bydliště: BARDEJOV
Kontaktovat uživatele:

Kúpim obrazovku 561QQ22 repasovanu alebo novú.

#1 Příspěvek od marostv »

Zdravím.Viem píše sa rok 2019,ale i preto skúsim či nemá niekto hlboko v sklade pokiaľ možno novú alebo separovanú 561QQ22.

Ďakujem za každú odpoveď. (asi ich veľa nebude :D )

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od radioelectrum »

v česku existuje: https://www.sberne-dvory.cz/ a něco podobného je i na Slovensku. Na dotaz co kdyby se tato TV ztratila když na ní ukazujete 5€ bankovkou tak si myslím že na mnoha místech domluvíte. Největší překážkou jsou velká města a kamerové systémy. Na venkově to nebude problém. Jinak obrazovku není problém abych dojel "zakoupit", ale netuším jak bych ji k vám poslal. Jinak mohu hned věnovat Color 437 , lokalita brněnsko.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#3 Příspěvek od sinclair »

I s kamerami se dá ledacos uhrát :D
Kamera není ženská, ke které když se přiblížíte zezadu, tak.. :twisted:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Já ještě možná mám C430, měla by být funkční.
Taky lokalita Brněnsko.

Ale do Bardějova to fakt nepovezu 8-)
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Hrnous
Příspěvky: 470
Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Bydliště: Valašské Klobouky

#5 Příspěvek od Hrnous »

Jooo pamatuju, jak jsme jezdívali měnit na "repas" do Retonu Rožnov. Dneska už zbylo jenom pár fotek na webu : http://www.monitordisplay.eu/cz_crtref.html Pakliže jste byl někdo od fochu, tak se můžete v novém vláknu rozepsat. Osobně jsem byl jenom při závěrečném zkoušení. Proces skutečné repase jsem navštívit nestačil..

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Lukas-Peca »

S trochou štěstí se nová nebo repasovaná dá sehnat i dnes, chce to procházet inzerci. Já jsem si koupil retoňáckou nějakou dobu po ukončení provozu. Je to ale asi druhá jakost, na stínítku je černá tečka a v jednom rohu jsou trochu horší konvergence.

Jinak televize s těmito obrazovkami se pořád na SD objevují a paradoxně bývají v daleko lepším stavu než kusy vyhozené před několika lety. Dřív se vyhazovaly opravdu dojeté kusy se slabou obrazovkou, ty zachovalé si lidi zřejmě ještě nechávali s tím, že se na ně ještě budou dívat. Teď s přechodem na DVB-T2 už asi zhodnotili, že se k tak starým televizím nevyplatí kupovat zase nový seťák. Momentálně jsou SD plné zachovalých CRT televizí i DVB-T seťáků.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Hubert_79 »

Lukas-Peca píše: i DVB-T seťáků
Těch je plný i červený kontejner u nás. Kdybych při každém nahlédnutí nějaký vytáhl, tak jich budu už mít doma metrový sloup...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#8 Příspěvek od houmr »

Problém bude nejspíše v tom, že tazatel chce "novú alebo repasovanú", a ty se na sběrných dvorech nevyskytují... Kdyby chtěl jetou, asi by to nepsal, kdyby chtěl pěkný obrázek na občasný provoz, doporučil bych mu vyzkratovat tlumivku ve žhavení - v běžném provozu to vydrželo několik let.

Uživatelský avatar
marostv
Příspěvky: 430
Registrován: 13 říj 2006, 02:00
Bydliště: BARDEJOV
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od marostv »

Ďakujem za odpovede. Áno jedna sa mi o novú. Po zberných dvoroch chodím ale tam nájsť niečo použiteľne je problém vždy to chce regeneráciu.Najlepšie by bolo zohnať celý TV z nejakej školy kde to bolo použivanie minimum.Písal som aj do rožnova ale už nič nemajú.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“