Denkl elektronic

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

O soucastky bych nemel strach, ty poklady skonci u jineho prekupnika, pokud to neni uplne zhnile. Kolenovrtum typu Denkl by ruce upadly, kdyby mel neco odvezt do srotu :-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#17 Příspěvek od sinclair »

Tak ony tam některý věci opravdu pokladem jsou.
Teď nemám na mysli zrovna ten vzácný bambusový sortiment včetně Ruska a Maďarska.
Ale on tam měl komplet nabídku třeba píseckých ovladačů T6 a T6/22, který se v mnohých mašinách i rozvaděčích prostě blbě mechanicky nahrazujou, všecko je dneska o dost menší.
Zkus si někde koupit třeba festovní smaltovaný, 50W drátový odpor za tři pětky! :D
Liberecký nožový šestky, šroubový i plastový DINy, otočný přepínače WK533, relátka, přístrojový knoflíky a mnohý podobný věci.
Není to nenahraditelný, jasně.
Když se ale nechceš srát s nějakým větším překopáváním, tak to prostě přijde vhod, no.
Kromjiného, zrovna když zmiňuju ty nejčastější šedý, plastový DINy řady 6AF897.70. Nadávali jsme na ně jak zedníci, jak jim praskají futrály /když jsme tam to střívko zkoušeli rvát mimo vnitřní vodítko/, že mají divný díry na ještě divnější káble a kdesicosi.
Nevážili jsme si jich.
Podívej se na ten hnůj, co se prodává jako DIN dneska. Než to běžným PbSn cínem bez agresivnějšího tavidla zaletuješ, tak se Ti to plastový střevo s kolíkama doslova rozteče či aspoň zkroutí, o nějakým slušným stínění ani nemluvě.
Asi nejenom mně, budou tyhle slušnější věci chybět.

Uživatelský avatar
Ondras_Ch
Příspěvky: 171
Registrován: 04 bře 2017, 01:00
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Ondras_Ch »

To že DENKL končí mě mrzí, chodil jsem tam pro součástky skoro dvacet let, jsem Semilák, takže jsem to měl kousek. A asi díky tomu, že jsem tam chodil osobně s papírkem jsem byl vždy celkem spokojenej s nákupem..

Uživatelský avatar
Ondras_Ch
Příspěvky: 171
Registrován: 04 bře 2017, 01:00
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Ondras_Ch »

To mě napsal pan Hanč:
"Dobrý den,
e-schop měl na starosti bratr a ten má i jiné ičo a dič než já. Říkal mi, že už chce s tím skončit, nebo si dát alespoň nějakou pauzu, nevím.
Já se tady zatím s prodejem budu snažit ještě pokračovat dál.

Teď v lednu musím dělat nějaké inventury, tak prodej může být někdy omezen. Doporučuji si objednávat mailem předem popř. si zavolat.


S pozdravem

Luboš Hanč

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#20 Příspěvek od sinclair »

Dobrá zpráva. Vyplývá z ní mj., že jsem mluvil s jeho bráchou.

Uživatelský avatar
grrrrrrrr
Příspěvky: 456
Registrován: 15 čer 2010, 02:00
Bydliště: Olomouc

#21 Příspěvek od grrrrrrrr »

Diky za info. Alespon tak, byla by to fakt skoda kdyby to zavrel. Ceny ma podle me celkem dobre a na to ze je to nesehnatelny material a musel to kolik desitek let skladovat se to da kousnout.

Uživatelský avatar
reman
Příspěvky: 100
Registrován: 05 pro 2005, 01:00

#22 Příspěvek od reman »

Můžu se zeptat na jakou adresu poslat případný mail s dotazem a objednávkou, aby to dostal ten "správný" :D bratr? Předpokládám že na stránkách eshopu je právě uveden mail který už nebude relevantní.
Tak už vím co tomu je - je to pokažené :-) !

Uživatelský avatar
Ondras_Ch
Příspěvky: 171
Registrován: 04 bře 2017, 01:00
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Ondras_Ch »

sklad uzenáč denkl.cz

Uživatelský avatar
reman
Příspěvky: 100
Registrován: 05 pro 2005, 01:00

#24 Příspěvek od reman »

Ď!
Tak už vím co tomu je - je to pokažené :-) !

Odpovědět

Zpět na „Součástky“