LG 37LE5500

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fizby
Příspěvky: 137
Registrován: 29 dub 2015, 02:00
Bydliště: trutnov

LG 37LE5500

#1 Příspěvek od fizby »

Zdravím přátelé, tato TV měla závadu takovou, že po zapnutí problikly tl. na předním panelu a dál se nic nedělo. Po zahřátí a opětovném vypnutí-zapnutí již TV normálně fungovala. Bylo mi doporučeno prohřát, vyměnit CPU. Protože tato TV neumí TVB T2, tak jsem to nechal až na tuto dobu. Desku jsem nechal v jedné laboratoři, která je na toto vybavená prohřát ( sundání a reball jsem nechtěl ). Po sestavení TV najela normálně, ale problém je v tom, že nic nenaladí. Dám ladění, televize prolaďuje, ale nic nenajde. Může někdo poradit? Děkuji. Chytám Černou horu.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#2 Příspěvek od Kvicala_r »

Hádám, že se tím něco dodrbalo v tuneru. Počkej 3 měsíce a ono se to samo vyřeší (nezbytností T2 tuneru) :lol: Tady je škoda ztrácet dál čas.

Uživatelský avatar
fizby
Příspěvky: 137
Registrován: 29 dub 2015, 02:00
Bydliště: trutnov

#3 Příspěvek od fizby »

Já jsem si koupil novou televizi s T2 a tuto jsem chtěl dát tchýni, která má kabelovku a T2 nepotřebuje.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

U LG řady 5500 skoro na jistotu reball. Tady se asi nezadařilo. Co naděláš. Tchýni musíš dát telku svoji.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
fizby
Příspěvky: 137
Registrován: 29 dub 2015, 02:00
Bydliště: trutnov

#5 Příspěvek od fizby »

Trochu mě zarazilo, že když v průběhu ladění zkouším odpoji a připojit anténu, tak jsou vidět změny signálu jako by se měl každou chvíli naladit signál.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“