Stará dálniční známka.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#16 Příspěvek od Mysteri »

:lol: :beer:

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#17 Příspěvek od tomasjedno »

rnbw píše:Tentokrat dokonca zvladli poslat mail, ze platnost dnes konci. Mozno to zvladnu aj u vas :D
To je mi ale naprosto p.d platný, protože si novou “známku” koupím, až ji budu potřebovat, což bude třeba o měsíc dva později - pokud nezapomenu, že :D

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

To by stejně ta naše finanční ježibaba nepřežila, že známka by platila rok a ne do konce roku. Jen dojit a sankcionovat. :evil:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

Co si lid zvolil, to má.
Jsem zvědav, co z toho jejich "eshopu" nakonec vyleze a zdráhám se uvěřit, že to stihnou aby to bylo od dalšího roku... Jinak by nebylo špatný, kdyby to šlo koupit kdykoli s platností 365 dní. Nebo by mohli udělat variantu "řidič klobouk" nebo "léto", třeba květen až říjen za např. 900,- Kč. Dost možná by vybrali víc; ty krátkodobé známky šly na poště přes léto celkem na dračku, tak by lidi koupili tohle a bylo by.
Jinak si myslím, že toto je jen mezistupeň před zpoplatněním dle ujetých kilometrů. To až zavedou, tak budou lidé na "starých" silnicích blahem bez sebe.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#20 Příspěvek od tomasjedno »

No v TV pindali, že to bude na 365 dnů - ale to může ta ježibaba ještě změnit, že.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#21 Příspěvek od Mysteri »

ZdenekHQ píše:To by stejně ta naše finanční ježibaba nepřežila, že známka by platila rok a ne do konce roku. Jen dojit a sankcionovat. :evil:
Však u nás sa tiež zdráhali. Lenže, blížia sa voľby, tak to pred pár dňami odsúhlasili. Samozrejme, nezabudli vyplakávať, že koľko milionov € Diaľničná Spoločnosť stratí. (pritom tratia oveľa viacej na Ficozmluve so Skytollom). Pritom zdravý rozum mi vraví, že budú tratiť iba na novo prihlásených vozidlách počas roka, ktoré budú jazdiť po diaľniciach, a, to u nás, pri našej ,,sieti diaľníc"..... :wink:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od rnbw »



Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

Mysteri píše:Elektronická diaľnična známka toto vyrieši. My už máme túto vymoženosť roky, len Vy v CZ ste opäť aj v tomto ďaleko za nami ... :lol:
a následně
Mysteri píše:... Podobne, ako ma mesiac pred skončením STK SMSkou upozorni stanica STK na koniec platnosti STK a EK.
Neviem však, ako to funguje v krajinách, kde ešte do dnes nemajú ani to €.... :lol:
No, radši bych přestal machrovat tím, jak daleko může ekonomiku mýho státu ovládat cizí nadnárodní a vůči samostatným státům vysloveně nepřátelsky se chovající instituce. Zavedení €uroblbince možná pomůže NĚKTERÝM podnikům, podnikatelům a hlavně podnikavcům, normálním lidem ale všude kde to stát učunil tahle změna nic dobrýho nepřinesla. Solidní a dobrá ekonomika nic takovýho jako je €uro nepotřebuje a naopak jeho zavedením utrpí - pročpak asi Angláni nejen že nikdy do ekonomický €urozóny nevstoupili (zachovali si libru a pence, i když šilinky a původně dvacítkově-dvanáctkový dělení 1 libra = 20 šilinků á 12 pencí každej už v roce 1971 zrušili) a teď dokonce úplně z €urochujstánu utíkají? Podle mne je dobrovolný přijetí měny cizího státu něčím hooodně podobným "zvacímu dopisu" z osmašedesátýho roku = dobrovolný vydání ekonomiky vlastního státu do paprčí někoho, komu záleží jen na svojí vlastní prkenici a komu na cizím státu záleží jen potud, dokud z něj může ždímat zisky ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Crifodo »

Hubert_79 píše:Co si lid zvolil, to má.
Lid zřejmě miluje principy popsané ve filmu Ucho, i když vůdci nového pořádku se v mezidobí krátce po 1990 proti takovým principům vymezovali, jako že nová doba svobody a prosperity s takovými principy skoncuje.
Vlastně se ani moc už nemluví ani o svobodě, ani o prosperitě, spíš je to "dozor musí bejt".

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#25 Příspěvek od Michal22 »

Já jsem během loňského roku byl na Slovensku asi pětkrát. Služebně.
Vždy mi byla firmou koupena desetidenní známka, přes internet. Jen jednou jsem ji kupoval na hranicích (když nebyl šéf přes auta v dosahu).
Systém je to docela pohodlný, jen mi tam v tomto případě chybí ta nálepka na skle, která by mi řekla, že mám zaplaceno (jednou jsem na to kvůli tomu málem zapomněl, volal jsem z benzínky před Břeclaví, ať mi to rychle koupí).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#26 Příspěvek od Soemtron »

Mysteri píše:.... Neviem však, ako to funguje v krajinách, kde ešte do dnes nemajú ani to €.... :lol:
Strčte si celé € do (_!_)
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jen je nech, asi je baví platit dluhy Itálie a Řecka. A dalších.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#28 Příspěvek od p32 »

Nebaví. Jen si chrochtají blahem. :wink:

Uživatelský avatar
mirku
Příspěvky: 198
Registrován: 15 čer 2006, 02:00

#29 Příspěvek od mirku »

Soemtron píše:Strčte si celé € do (_!_)
... tam nemůžou ... už tam jsou sami i s budoucím premiérem Kotlebou ... :-D

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#30 Příspěvek od vladodyno »

ZdenekHQ píše:Jen je nech, asi je baví platit dluhy Itálie a Řecka. A dalších.
Si hádam nemyslíš že vlastná mena je nejaká ochrana. Si v EU=platíš.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“