TDA8361A 3 reklamácia

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

TDA8361A 3 reklamácia

#1 Příspěvek od Jancis1 »

Prednedávnom som sa tu pýtal na náhradu IO TDA8362A 3 za TDA8361A 3, či nie je v zapojení nejaká zmena, lebo mi IO nefungoval(nenabehlo VN). Pýtal som sa aj v Avelmaku, odkial som ten IO kúpil a tam my nevedeli poradiť. Tak som poslal mail do KISO TV ako ste my radili a po týždni mi prišla odpoveď že oni nahrádzajú tento IO bez zmeny a problém bude pravdepodobne v pôvode IO :? . Tak som od nich objednal ten IO, oni mi ho poslali a TV s ním beží, takže ten z Avelmaku je zlý. Mám teraz s ním problém, lebo mi tvrdia že ešte nikto ho nereklamoval a tak by som akurát minul poštovné na poslanie reklamácie a to som ho dával aj do pätice :? Je tu prosím vás niekto, kto ho objednával tiež z Avelmaku a mal s ním problém? Keby to bol lacnejší IO, tak by som to nechal tak, ale je dosť drahý a ako tu čítam už viacerý tu mali s tým problém, preto to tu píšem.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#2 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 19:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Jancis1 »

Dík, lenže už som tam 2 krat kvoli tomu volal a najprv mi ten pán povedal, že nevie sa vyjadriť k tomu, že mám zavolať o týždeň. Tak som zavolal o týždeň a zasa povedal že nezistil nič a že nevie kolko bude stáť testovanie, aby som poštovné zbytočne neminul a že je to problematické reklamovať IO . Jednoducho si myslím že sú to výhovorky. Tak teraz hľadám niekoho, kto by mal rovnaký problém, lebo ak nenájdem, tak to asi ani posielať nebudem, lebo som si istý že prídem aj o poštovne :? . Raz som mal už problém s IO za 70 KS, ktorých som kúpil dokopy 4 a až ten štvrtý som neletoval a dal reklamovať, lebo mi to už bolo divné a reklamáciu uznali, ale ja som prišiel o 210Ks :( .

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#4 Příspěvek od Pesko »

Aj ja som mal asi pred 2 rokmi prípad s TDA8362B 5 tiež z AV-elmaku. Obvod za cca 500Sk mal chybný výstup R. Tak som im to oznámil a oni mi ako riešenie ponúkli druhý kus za 300Sk a poštovné neúčtovali. Súhlasil som ale na moje prekvapenie aj ten druhý kus bol tiež zlý. Tak isto chybný výstup R. Objednal som si preto nový obvod z KISO-TV a ten išiel bez problémov. Tie dva zlé kusy (nepajkované) som poslal späť do AV-elmaku a asi po mesiaci mi reklamáciu uznali vybral som si v tej hodnote iný tovar.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 19:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#6 Příspěvek od silio »

V Avelmaku je problem s reklamovanim,ja som reklamoval dvd mechaniku.Tiez som sa dlho natahoval,napisal som na SOI-ku,aky mam problem,tam mi poradili.Ale kym som to vyreklamoval,preslo hadam aj 14 dni.Co sa tyka reklamacie v Aveli - hroza.Vela stastia!!

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#7 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 19:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#8 Příspěvek od silio »

Chce to nervy,tiez som reklamoval optiku KSS 213 C a bolo mi poradene,aby som ju nastavil trimrom 8O ,tak som ich niekam poslal,ako mozem nastavovat novu optiku,KSS-ky pouzivaju aj ten lak na trimroch,potom by ma poslali niekam oni,ze s nou bolo manipulovane,ale potom to vyreklamovali.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“