Sháním Philips AquaTouch

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Balt76
Příspěvky: 183
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Rakovník

Sháním Philips AquaTouch

#1 Příspěvek od Balt76 »

Nemáte někdo nefunkční tento holící strojek, kterého byste se chtěli zbavit? Za poštovné třeba. Ten můj je funkční, ale jde mi o ty rozleptané plasty. Tohle je konkrétně model S5620. Jsem si vědom, že možnost je minimální, ale proč to nezkusit. Jako náhradní díl se ty plasty sehnat nedají nebo neumím hledat.
Přílohy
Philips AquaTouch.jpg

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Ak je to akoby pogumovany plast, tak ta gumova vrstva sa casom zacne lepit. Prave som to riesil na starom ThinkPade. Odstranil som ten hnus pomocou WD40 a izopropanolu, ostal hladky plast.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#3 Příspěvek od elektrosvit »

To jsi měl štěstí. Já musel použít holicí čepelku a lepkavou vrstvu seškrabat.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Plasty se sehnat nedaji protoze Philips dodaval pouze cele telo strojku... obj. kod 422203625891. Pokud nechces shanet nove telo tak jedine ocistit technickym benzinem nebo jinym rozpoustedlem na etikety a podobne.

Uživatelský avatar
Balt76
Příspěvky: 183
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Rakovník

#5 Příspěvek od Balt76 »

Ono to lepkavý není. Ta modrá loupající se vrstvička by mi až tak nevadila. Ale ta černá část tlačítka turbo je v místě u tý stříbrný části proleptaná až dovnitř. Zatím tlačítko turbo funguje, ale mám obavy jestli se to časem nezbortí dovnitř. No uvidíme.
Madam na poličku vedle strojku položila takovou tu vůni do zásuvky. Vytekl z toho ten parfém a toto způsobil. Jinak na strojku asi po čtyřech letech nebyla vidět známka užívání. Maj ty plasty a povrchovou úpravu udělanou dobře. Akorát nepočítali s tím parfémem..

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#6 Příspěvek od keemo »

Jo, ten sajrajt je pekne leptavy. Myslim ze moji segre se stalo neco podobne, taky ji to cosi rozleptalo. Byt tebou tak to telo nekde objednam, philips casto rad ukoncuje podporu i na novejsich pristrojich.

Uživatelský avatar
Balt76
Příspěvky: 183
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Rakovník

#7 Příspěvek od Balt76 »

Asi jo. Hledal jsem podle toho čísla, cos sem dával a našel na:
http://www.holici-strojky.cz/index.php .
Akorát ten je bez turba. Nicméně s turbem tam maj S5320 za 900Kč. Tak to poštuduju a asi objednám.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“