Potrebujem poradiť s kúpou Hikvision kamier.

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

Potrebujem poradiť s kúpou Hikvision kamier.

#1 Příspěvek od DELONG »

Zdravím.
Tomuto odboru celkom nerozumiem ale podľa mojích znalostí som si navrhol zostavu pozostávajúcu z nahrávacieho zariadenia
tento typ .[url]
a z kamier
typ1 a
typ2 .

Chcem ich napájať cez PoC po koax. vodiči a mať aj dobré rozlíšenie obrazu z kamier . A ešte potrebujem sledovať priestor v aplikácii na android .
Jedná sa o montáž do rodinného domu. Vzdialenosť kamier od nah.zariadenia je do30m. Max počet kamier je 8 a budú kombinované len z týmito kamerami ktoré som si vybral. Zatiaľ len v počte 5 kusov potom podľa potreby prikúpim..
Budú tie kamery ktoré som vybral vhodné k tomu nahrávaciemu zariadeniu alebo budú nejaké komflikty pri oživovaní s nimi ?

Ak máte lepšie znalosti z výberom prosím poradte .
Vopred ďakujem.

Uživatelský avatar
ubnt
Příspěvky: 6
Registrován: 07 kvě 2020, 02:00

#2 Příspěvek od ubnt »

Nevím, já bych do analogu, Turbo HD, AHD apod v dnešní době už nešel. Jedině IP systém. Není zas o tolik dražší a vše je mnohem jednodušší. Případně pokud chceš něco ušetřit, můžu doporučit například značku Dahua.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#3 Příspěvek od DELONG »

Ďakujem za odpoveď.
Pozriem sa po IP zostave. Pôvodne som uvažoval tiež o Dahue a IP len sa v tom nejak nevyznám čo je lepšie do budúcnosti. Nemáš nejaký návrh na 8 kamerový systém do domu od Dahui ?
Moja predstava je 4 až 8 Mpx kompaktné kamery a 1Dome kamera. Napájanie ePOe . Spolu 4 kompakt. kamery a 1 Dome kamera.
Možno už najlepšie z rozlíšením 4K.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Když budeš kupovat Hika, tak hlavně ať nepotřebuje Direct X. Ty snad choděj už jen v IE11. Jednu takovou tu mám asi dva roky starou a nejspíš půjde rovnou do SD.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“