Blaupunkt Montreux RCR44

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Blaupunkt Montreux RCR44

#1 Příspěvek od Lukas-Peca »

Ahoj, poradil by někdo s odblokováním tohoto rádia? Zkoušel jsem postup popsaný na tomto fóru - zapnout, držet současně tlačítka 1 a 4, vypnout, zapnout, a hned na první pokus rádio začalo fungovat - ale nepovedlo se mi to zopakovat. Vím, že je tento dotaz proti pravidlům, ale u 26 let starého autorádia už to snad nebude vadit. Díky.

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#2 Příspěvek od Jodr »

Tl. 1 - 4 funguje, pokud znáš příslušný kód. Po jeho zadání se kód vypne (tzn. příště už ho nevyžaduje - rádia Blaupunkt), pokud je kód vypnutý, tak tímto způsobem kód znovu zapneš... Co teď svítí na displeji po zapnutí rádia??
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Lukas-Peca »

Rádio jsem dostal s tím, že je nefunkční. Když jsem jej poprvé připojil ke zdroji, slabě svítila ledka CODE a jasněji problikávala. Po zapnutí stále svítila, na displeji nebylo nic. Pak se mi povedlo nějak dosáhnout stavu, že rádio začalo fungovat, ale jen do odpojení napájení. Teď ve vypnutém stavu ledka bliká a mezi bliknutími je zhaslá. Po zapnutí nesvítí a na displeji je CODE. Stisknutím číselného tlačítka se objeví 0000, kód nemám. Bývá dobrým zvykem ho na tato rádia napsat, ale na tomto nic není.

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#4 Příspěvek od Jodr »

O dobrém zvyku psát na rádio kód, slyším poprvé... :D Rádio kód tedy vyžaduje. Kód neznáš - nehraješ, v tom případě Tl. 1 - 4 není řešení a zkoušet nějaká čísla s tím, že se možná trefíš je taky úlet. Rádio se zablokuje a po 19 neúspěšném pokusu nafurt. Uvnitř bydlí TMS375c006 a to už je vyšší dívčí.
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Lukas-Peca »

A ty různé online kalkulačky, co za prachy nabízí vygenerování kódu podle výrobního čísla rádia, můžou v tomto případě fungovat? Nějaké britské stránky po zadání čísla psaly, že kód je k dispozici, jen se mi nechce jim posílat několik stovek, abych pak zjistil, že se nezadařilo.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Tu vidim nejaky balik programov, ale pozor na malware: https://carmasters.org/topic/216-архив-калькуляторов/

Najlepsie asi vydumpovat a precitat kod (ak je to mozne), pripadne nahrat dump, ku ktoremu je znamy kod:
https://www.digital-kaos.co.uk/forums/s ... -from-dump

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Lukas-Peca »

Jodr můj problém promptně vyřešil :) díky

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“