Video na papíry babetta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Video na papíry babetta

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . Ještě cca před rokem byla na YT relace o vyplnění "kartičky" pro babettu . Nemá někdo nahráno ? NEMÁM zájem o diskusi na toto tema . Víc než na 100% stačí tento návod , je tam vše , ale asi to někdo napadl ....

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#2 Příspěvek od Mysteri »

Nechceš to viac priblížiť, o akú kartičku? Techničák? Tých videí na tému Babetta je tam hafo. Mohlo to byť v rámci videa o renovácii a pod. Sú dovolenky, máme čas si to popozerať, možno nájdeme :wink:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

No právě . Již když se zeptáš jakou kartičku je evidentní , že nemáš páru . Toto bylo specielně jen video na vytvoření vlastně nových papírů na babettu . Určitě to bylo trochu mimo úřední cesty . Právě , že už jsem hodně hledal a nenalezl . Ale někdo to může mít v archivu . Některé složky určitě mají , ale od nich to nedostanu . Nejhorší je , že jsem si nepoznačil ani autora . :( však je čááááás ....

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od termit256 »


Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Nesmyl . Jo je to platné , ale na dvě věci . Žádný techničák !!!!!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

Tohle je ono , ale je třeba to dovyplnit , SPRÁVNĚ .
Přílohy
babetta.jpeg

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#7 Příspěvek od Sandal »

Bobo odpustí že zde diskutuji ale pro provozování Babetty tohle nepotřebuješ. Babetta nepodléhá registraci. Pouze je třeba platit povinné ručení na výrobní číslo ze štítku.
Pokud potřebuješ kartičku z jineho důvodu, omlouvám se za OT.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#8 Příspěvek od MiraSt »

Přesně tak. Já mám babče dvě a jenom od jedné mám takovou knížečku. Sám jsem si tam dopsal změnu majitele. Platím povinné ručení podle čísla rámu. Jenom jednou mě zastavili poliši a podle čísla rámu se díval někde do svého mobilu jestli není v pátrání. Jinak s ptal jaký mám k tomu doklad a já mu řeknul, že to nepodléhá registraci takže k tomu žádný doklad není. A bylo to.
Přílohy
Fotografie-0777.jpg
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#9 Příspěvek od OK2STO »

Zdarec, souhlasím s Termitem256, koupil jsem Babettu a jak píše termit požádal jsem o kartičku, mám ji, a na základě této kartičky mně bez problémů
na pojišťovně vyřídili zákonnou pojistku, takže není co řešit.
Jarda

Uživatelský avatar
nokijec
Příspěvky: 287
Registrován: 01 úno 2011, 01:00

#10 Příspěvek od nokijec »

Zase nám tu někteří uživatelé šíří informace, které jsou v rozporu s realitou.
Na stránkách Motomax.cz je možné požádat o duplikát dokladů k Babetě.
A doporučuji na jejich stránkách kliknout na červené ZDE , kde celá problematika je jasně vysvětlena.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

Ach jo , kde je to video ?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“