Telefonní šňůra

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

Telefonní šňůra

#1 Příspěvek od vofo »

Zdravím,

sháním starou černou kroucenou telefonní šňůru pro sluchátko s koncovkami pro šroubky.
Dík za pomoc.
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#2 Příspěvek od Charos »

Zítra se doma podívám, měla by tam být

Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

#3 Příspěvek od vofo »

Moc dík, renovuji pro sebe jeden bakeliťák tak budu rád.... :D
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#4 Příspěvek od Charos »

Tak staré jsem nenašel.
Mohu nabídnout takovou novější (menší průměr přes závity asi 14mm, starší měly větší průměr), nepoužitou, ještě zabalenou v igelitu, bez koncových úchytek i zesílení (jen kabel), ale koncovky si musíš buď naletovat očka nebo nalisovat vidličky (ty bych taky někde měl mít).
Tak dej vědět.
Přílohy
Tf_kabel.jpg

Uživatelský avatar
vofo
Příspěvky: 262
Registrován: 24 říj 2010, 02:00
Bydliště: Morava , SPZ M-ko,OL

#5 Příspěvek od vofo »

Dík za pomoc,
tenhle kabel vypadá jako pro nalisování konektoru RJ45, ale pokud seženeš ty vydličky bude to super.

Co za to chceš?
"Ten televizor Vás přežije milostivá"..odposlechnuto v nejmenovaném marketu.....je to horší jak krutá diagnóza na onkologii

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#6 Příspěvek od Charos »

Není to na zalisování, jsou tam klasické PVC vodiče, oholil jsem konec a je jich tam dokonce 5...
Pošlu ti to za poštovné, šlo by to dát do bubl. obálky jako obyč. dopis nebo rekomando, jak budeš chtít.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#7 Příspěvek od Celeron »

Charos píše: koncovky si musíš buď naletovat očka
Ono to jde pájet? Pamatuju že každý fous byl nějaký špagát omotaný nebo propletený bronzovým drátkem a bylo to totálně nepájitelný.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#8 Příspěvek od Kremik »

Co jsem viděl, byly to nějaké kovové plíšky namotané na špagátu. Asi něco podobného jak bývalo ve vánočních kolekcích. Pájelo se to kupodivu dobře, pokud jsi to zapájel rychle, špagát se nijak neprojevoval.

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“