směrové rušení WIFI/BT

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#31 Příspěvek od sinclair »

Ne, ono to skutečně není tak, že by to popisované dělal každý. Je to pár málo jednotlivců.
Možná hodně lidí ty sračky poslouchá - ok, každý máme jiný vkus, ale aspoň s tím ta rozumná většina neotravuje okolí.
Tak bohužel o ten dotyčný kmitočet přijdou všichni, dokud to nepřestane. Počítám s tím, že jim to snad dojde, když zjistí, že venku to nehraje, ale v bytě pak ano. Dám si záležet, abych tím nepoškodil jiné kmitočty. Jde čistě jen o ten jeden. S případným měřením od RKS počítám.
Ještě jsem nepřišel na to, co to má společného s nf zesilovači.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#32 Příspěvek od robo »

EKKAR píše:
Hubert_79 píše:Při pojmu "běžný český rádio" se mi obrací kufr... Dokola Chinaski, Mirai a podobný sračky. ...
Jenže "běžnej českej koblihožrout = Babišvolič nic jinýho neposlouchá ...
EKKAR: Tohle tvrzení je už hodně pod tvoji úroveň. Takový populistický výkřik.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#33 Příspěvek od sinclair »

To je jedno. Každý ať si poslouchá, co chce, ale ať s tím neotravuje široké okolí. Obyčejný pletivo zahrady bohužel není zeď a stejně tak společná příjezdová cesta 3.tř. není prostor pro veřejný produkce z autorádia.
Nevím, jestli je to náhoda, nebo spíše pravidlo, že všichni tito otravové, poslouchají jeden a tentýž proud hnusu na 93,8MHz.
To je fakt jedno, ať si každý poslouchá koho chce. Ale ať to nevnucuje svému okolí hlasitostí.

Jakže zní ta floskule o svobodách jednoho a druhého?
Přestává platit nejpozději v momentu, kdy někdo prohlásí: "Tohle je můj pozemek, můžu si na něm dělat, co chci".
Zkoušeli jste někdy takového živočicha přesvědčit, že nemá tak úplně pravdu? Že ten plot zahrady fakt není zeď, přes kterou by ten jeho vřešťák nebyl slyšet na 100m?
Naposledy upravil(a) sinclair dne 07 říj 2020, 12:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Hubert_79 »

robo píše: EKKAR: Tohle tvrzení je už hodně pod tvoji úroveň. Takový populistický výkřik.
Inu, co se na vysoké škole života a schůzích buňky SPD naučíš... :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#35 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Nemate tam nahodou neco proti psum?

Docela by se to siklo, sousedovic vometak, jednak furt vresti - vyresil jsem antistekem a druhak zere a kouse mi plot. Tady si nevim rady (napadlo me napeti na plot, ale ......)

Dalsi hvezda v ulici (soused o kus dal) - pes beha volne venku a samozrejme i ten muj na to rve a kdyz ho na noc da do kotce, tak do unaveni rve jako krava, treba i kolem 11-te.

No nastehoval jsem se na valassko a tady s prominutim je kazdej diagnoza.

Od alkacu, po ruzne deviace a uchylky.

Jinac ja sam jsem diagnoza, proto to poznam:)).

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#36 Příspěvek od vladodyno »

Si sa prisťahoval/si náplava tak si zvykni :roll:

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#37 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Nenapadlo te, ze jsi napsal straslivou blbost?

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#38 Příspěvek od sinclair »

Nenapsal.
Jde o zvířata, ty nevypneš jako otravnou elektroniku.
Když je budeš dráždit UZ "antištěkem", budou řvát o to víc, nebo ohlušení budou nervní a proto žrát plot.
Jestli to tam takto funguje půl století, lidi jsou zvyklí a nevadí jim to, budeš si muset zvyknout též, jinak to nepůjde.
Proč ses teda stěhoval mezi alkáče a devianty, když jimi pohrdáš?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od Hubert_79 »

Leoši, nikdo nemá právo rušit noční klid štěkajícím smetákem. Fakt ne. I když to tam bylo "odjakživa". Aniž bych někoho chtěl k něčemu navádět, tak by extrémně otravný smeták dostal buřtíka.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#40 Příspěvek od sinclair »

Rušení zákonného NOČNÍHO klidu zvířaty je asi jiná věc. Tady je řeč o rušení doslovným elektroakustickým smogem, co lze snadno vypnout či ztlumit, když je vůle.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od Hubert_79 »

To ano, já reagoval na to, že někde v 23h večer (tedy v době nočního klidu) někde blafe čokl a obyvateli to (oprávněně) vadí. Na což mu bylo odpovězeno, nechť si coby náplava zvykne.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#42 Příspěvek od ignaciusjreilly »

No jak bych to popsal, asi tak nejak rozumne.

Kdyz prileteli lide z civilizace stavet elektrarnu nekde v Ugande, taky se ucili kvuli nim past ovce, nebo kravy?

Z historickeho hlediska, jste naplavy v tomto kraji vy, to ze Cesi jsou mirumilovny narod, jeste neznamena, ze se budete chovat jako ve sve puvodni domovine.

Prvni historicke zaznamy o cikanech z rumunska, jsou ze 16-teho stoleti.
Pritahli sem s batuzkem a ovcemi a toto misto pojmenovali podle vlastni domoviny Valachia - Valassko.
Z rumunska tahly prez Madarsko, tam je nechteli !, pak prez Slovensko, tam je taky nechteli! Jen cesi byli tolerantni vuci naplave.

No a do detailu, ve 14-tem stoleti byla zalozena UK a postaven novy kamenny most prez Vltavu. (kdyz ten Juditin smetla povoden)

A ty mi tady budes beeeecet, jako ovce at se prispusobim:)))MUHEHE

Naucte se chovat jako lidi, to staci.

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#43 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Dalsi vec: antistekem mi pes prestal rvat pod okny v pul 5-te a uz vubec rvat u meho plotu.
To ze zere plot, je proto, ze majitel je z Valasska - tudiz 🤐 (myje mi prdel v celem okoli a nikdo s nim nevydrzi, ani 2 manzelky a jeden syn)

Muj pes taky rve, ale ja nejsem 🤐 a umim rict psovi, at drzi hubu. (opet nejsem z Valasska)

muzu psat az do nekonecna..............

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#44 Příspěvek od mihal »

Tej mojej zas vadí v diaľke asi 4km trať. Kľudne si po nej premáva vlak provokatér 4:15, niekedy aj skôr, inokedy aj tri za sebou. Zvlášť si to tie ku.vy vychutnajú na moste cez miestny potok. Nemáte niečo proti vlakom, nejaký plašič? Keď tá moja začuje vlak, zobudí ma, ja stlačím tlačidlo nejakého plašiča a ten asociálny vlak sa splaší a zletí do váhu. Dva - tri krát sa mu to stane, a on si rozmyslí rušiť nočný kľud. :roll:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#45 Příspěvek od sinclair »

No tebe bych fakt chtěl mít za souseda, tady na Zálesí.
Valaši jsou asi fakt tolerantnější - ocaď bys vyjel, že bys nevytočil u kostela..

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“