směrové rušení WIFI/BT

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#46 Příspěvek od ignaciusjreilly »

No hezke se to keca, kdyz to nemate nazivo.

Abych to nahraval, za to mi to zase nestoji.

Jinac s tema vlakama, bydlel jsem u hlavniho tahu z Phy na Melnik cca 250m a tam byl nejakej cvrkot 24 hod./den.
No a dalo se to.

To ze jsou valasi v klidu jsi cetl v rudem pravu, nebo kde? Zajimalo by to vice lidi:)). At se zasmejem.

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#47 Příspěvek od ignaciusjreilly »

No tebe bych fakt chtěl mít za souseda, tady na Zálesí.
Valaši jsou asi fakt tolerantnější - ocaď bys vyjel, že bys nevytočil u kostela..


Ses taky takova hvjezda, ze sekas travu ve 12 hod v nedeli, nebo to jen hrajes.

To aby jsi vedel kam mas vyjet ty..........(batoh ti pomuzu zabalit)

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#48 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Manzelka zila nekolik let v cechach (asi tak 10) a vsichni se ji ptali v Pze a dalsich vetsich mestech jak se tady zije. Nemela sebemensi problem, vsude byla vitana.
Prisel jsem sem a slysim furt jen kecy iqvacu na prazaky a to jsem z vesnice kde bylo 500 obyvatel.

Kdo je z valasska je diagnoza.

V Praze je cca 1/3 moravaku a nikoho to nese...re. Vsem je to burt.

Jen ty vidle tady se neumeji chovat.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od Hubert_79 »

mihal píše:Tej mojej zas vadí v diaľke asi 4km trať.
Jsi schopen pochopit rozdíl mezi "štěkající čokl" a "vlak"? Zřejmě nikoli, ten tvůj příměr kulhá na obě nohy.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#50 Příspěvek od mihal »

Keď Ti vadí susedov čokel, tak to rieš so susedom, po dobrom, alebo mu daj po papuli, nech si ho na noc zatvára do chalupy. Istú mieru tolerancie je treba na obidvoch stranách ale keď sa to už nedá, tak sa to musí riešiť na mieste. Je vhodné uvažovať pri voľbe domovskej lokality, či mi to tam vyhovuje alebo nie.
Ale to už je slušne OT :wink:

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#51 Příspěvek od ignaciusjreilly »

To jsem zkusil uz pred 10-ti lety, poprosit ho aby s tim psem neco udelal.

Budu citovat: "Sak to nic nejni"

Pak jsem poridil antistek, aby jsme se alespon vyspaly.

Na ty inteligentni kecy o prazacich, zadny antistek neexistuje.
Hadame se zenou kvuli tomu uz dost dlouho a sama je z toho nestastna - posloucha zase jine blbe kecy.

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#52 Příspěvek od mihal »

To je potom boj s veternými mlynmi, pomôže len relokácia do kľudnejšieho prostredia.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od Hubert_79 »

mihal píše:pomôže len relokácia do kľudnejšieho prostredia.
Relokace psa? Ano, metr pod zem. To je ideální řešení.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#54 Příspěvek od EKKAR »

Relokace kostižera? Mrkev na župan, česnek na knoflíky a do teplý boudičky s ním ... :mrgreen:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#55 Příspěvek od Crifodo »

Přikláním se k názoru, že technické řešení (antištěk) může někdy problém vyřešit, obecně každé řešení ve kterém máte odůvodněný předpoklad, že máte technickou i jinou převahu nad agresorem. Problém s kraválem ale bývá obecnější. K tomu je obvyklé, že netolerance stoupá s věkem. Mlaďas ještě životem neotřískaný vydrží daleko víc, než nervák u kterýho už se ucho pomalu utrhlo. Opět připomenu jistého Harmana a jistou Devínskou Novou ves.
sinclair píše:Rušení zákonného NOČNÍHO klidu
...
Tady je řeč o rušení doslovným elektroakustickým smogem, co lze snadno vypnout či ztlumit, když je vůle.
Pokud je vůle a obecný nebo spíš obecní zvyk nerespektovat zákon, tak prostě zákon neplatí. Po mnoho let místní zkušenost, že měšťáci serou na vymáhání nočního klidu, když jde o význačnější místní. "nemáme lidi/můžeme dát jen 5k pokutu ale aparaturu vypnout nesmíme" atd. Neoficiálně jsem zažil i přiznání, že MP bude tolerovat fyzické napadení stěžovatele ze strany rušitele klidu, protože "pán s dlouhými prsty" a nezájem starosty. Což je defacto "demokratická" mafie.
Po pravdě, psychika držitele čokla (dvojice čoklů) pronikavě uřvaných malých plemen je mi úplně cizí. Kvičí to jak píchlý podsvinče po celej den, na sebemenší popud, včetně "z radosti" když to jde matka s dcerou venčit. Být fotrem takové familie někde doma v křesle, měl bych dávno nutkání to zahrabat do kompostu, asi nejen ty čokly... Mají asi úplně jiné vnímání toho, co je agresivní kravál.
Antištěk neřeší jinou kastu, adolescenty u fitka co se stahujou na přilehlým parkovišti, kde sem tam něco pokouří, pohoní motory, podusají audiem, na závěr po dvou hodinách se rozjedou s klaksonem na rozlučku a na noc opět sjedou, možná nafasovat další pokouření. Určitě v mé averzi bude hrát nějakou roli moje intolerance s věkem, současně ale najisto vím, že to před deseti patnácti lety nebylo, jinak řečeno ta náplava nejsem já. Myslím že to je celková proměna "životního" stylu.
To že se zapojujou různý menšinový tlamy, co nikdy nepracovaly, je další třešnička. Kterou jim ti platí 🤐, co se nevyspí do práce.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“