Tesla UE200 - schémy dosiek, dokumentácia

Sem patří samozřejmě i přístroje s "utrženým sluchátkem"- bezdrátové, ale vždy dále s okolním světem komunikující po vedení, a to nejen ve veřejných sítích.
Pro telefony GSM a podobné máme samostatnou sekci.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MrWifiHifi
Příspěvky: 15
Registrován: 04 říj 2019, 02:00

Tesla UE200 - schémy dosiek, dokumentácia

#1 Příspěvek od MrWifiHifi »

Zdravím

Dostal som s k zopár doskám z tejto ústredne, rád by som k nim ale mal schému
Nevie niekto kde by sa k tejto ústredni dala zohnať dokumentácia poprípade schémy jednotlivých dosiek?

Budem vďačný za akékoľvek info

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#2 Příspěvek od Zmije »


Uživatelský avatar
MrWifiHifi
Příspěvky: 15
Registrován: 04 říj 2019, 02:00

#3 Příspěvek od MrWifiHifi »

Autora videa som kontaktoval už dávnejšie, on má nejakú dokumentáciu, no schémy k UE200 nemá

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#4 Příspěvek od miroja »

Vyrabalo sa to tusim v L. Hradku, skusim sa cez viokend spytat jedenho z rodiny, ktory tam robil tusim na oddeleni vyvoja.
EDIT: Alebo si to mylim s UE20 ?

Uživatelský avatar
Pes02
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2011, 02:00

#5 Příspěvek od Pes02 »

Dělalo se tam obojí, jak licenčně UE20x, tak i už "naše" UE20 a později i další modifikace. UE20 byla jen hardwarově i sw upravená UE200, byly si i programově hodně podobné ale díky velikosti jsou UE20 o něco málo zjednodušené.
Jelikož schemata desek se nikdy zákazníkům ani servisákům nedávaly, všechny dostupné bohužel nejsou. kdyby se náhodou povedlo, ocenil bych třeba i já např. schema zdroje (DC/DC měniče) UE200, bohužel už po těch průměrně 30ti letech od výroby občas odchází :-(

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#6 Příspěvek od sinclair »

Desky do UE200 mám taky asi čtyři, je na nich hafo prima součástek, spousta originálních zahraničních. Na jedné z nich byly asi paměťové NiCd akumulátorky Panasonic.
Všecky naprogramované paměti, procesory a další "velké IO" jsem poctivě odevzdal uživateli judeware. Paměti byly polepené zelenými "cenovkovými" papírovými samolepkami s popisem "UE200 v.1.3" a podobným.

Já zase sháním schéma desky vyzváněcího generátoru 75V/25Hz/5W z pobočkové ústředny UK11.
Je to samostatná deska. Generátor je napájen stabilizovanými 48V, kterými je také napájena celá ústředna.
Na desce jsou čtyři pouzdra TO3, dvě pouzdra TO66, asi deset tranzistorů KF/KFY, dva stejně velké transformátorky s jádrem M17 a nepříliš mnoho dalších součástek.
Nemáte prosím někdo aspoň zapojení, bez hodnot součástek?
Díky.

Uživatelský avatar
Pes02
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2011, 02:00

#7 Příspěvek od Pes02 »

Zdravím,
schéma mám, ale podle popisu si nejsem jist jestli hledáte právě toto. Tomu popisu to neodpovídá a neviděl jsem ale v UK11 jiné řešení této desky. Napájení je ne 48, ale 60V. Vše kromě toho trafa je na jedné desce. Trafo je velké a je mimo celý modul volačky. Pokud máte desku z jiné ústředny pošlete foto, třeba poznám.
Přílohy
DSC_4609s.jpg
DSC_4611s.jpg

Odpovědět

Zpět na „Linkové telefony, faxy, tel. ústředny včetně domácích“