Nokia 7110, straca signal

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dMaX
Příspěvky: 46
Registrován: 21 led 2005, 01:00

Nokia 7110, straca signal

#1 Příspěvek od dMaX »

Neviete kde moze byt zrada ked sa kazdu chvilu odpoji od siete aj ked je v okoli dobry signa? :?:

Uživatelský avatar
MartyAA
Příspěvky: 111
Registrován: 25 črc 2004, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od MartyAA »

Tohle se mi stavalo taky, bohuzel se pak zacala samovolne vypinat a nebylo to kontaktem na baterce, skoncila v supliku a poridil sem si novej telefon. Kamosovi se to stalo u 8210, sel s tim do servisu a tam mu to dali dohromady, ale vydrzelo to asi pul roku. Muze to byt nejaky zoxidovany kontakt na pcb, nebo neco s antenou.
MaRtY

Uživatelský avatar
sikulama
Příspěvky: 73
Registrován: 13 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od sikulama »

Pokud vim, tak tohle byva vadnym krystalem ve VF casti. Obvod se rozladi a nezapada pak presne do GSM pasem, takze se telefon tvari, ze nemuze najit sit... V servisu by to meli umet opravit... Jinak ten krystal se blbe shani ,a kdyz tak prodaji jen velky mnozstvi a to je k nicemu... Martin

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

to znam z trojkove rady - na jednom dvou kanalech neudrzel syntezator synchronizaci. Kdyz jiny kanal nebyl zrovna volny, proste ztratil signal. Z jedne vyrobni serie jsem jich vratil 5. Ted pouzivam Alcatela a obcas stareho Ericssona a je pokoj.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

MartyAA píše:Muze to byt nejaky zoxidovany kontakt na pcb, nebo neco s antenou.
Zoxidovany kontakt to nebude...Bud s antenou alebo niektore PA 900 alebo 1800...chcelo by to netmonitor a pozriet sa co to robi...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
MaxRampage
Příspěvky: 111
Registrován: 30 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno-Židenice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od MaxRampage »

No tak prece...Skoda ze uz jsem tu starou 3310 věnoval kamarádovi :wand: ...Měl jsem stejnou závadu...Taky mi občas dělala to že najednou začala vybrovat i když nikdo nevolal ani nepsal SMS...To bylo fakt strašný... :toilet:

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“