Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#751 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Tak tenhle film, je pro ty chudaky, co maji ridkou stolici z nakyho ohnostroje.

(Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!)

https://www.youtube.com/watch?v=igVxI24F9yA

No a pro ty co maji komplex, ze EU nezakazala uplne vsechno, tak budiz jim pran cip do zadnice nastrelen.

Je to umeni jako kazde jine, muze se Vam to nezamlouvat, ale votravujte s tim v umyvarne 3-ty kohoutek z prava.

My Vas taky nevotravujeme. (tecka)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#752 Příspěvek od sinclair »

To, že dneska střílí a hází petardy úplně každý, kdo má díru do prdele je daný tím, že všechno z tohoto sortimentu je ve kvantech snadno dostupný i dětem a levný. Nebylo tomu tak vždycky.
Pamatuju si, že ani ti zpropadení rákosníci to nechtěli prodávat vyloženě malým šušňům, musel to jít koupit někdo, kdo vypadal aspoň na těch 15 roků a víc. Plus to, že v těch prvních verzích hypermarketů to vůbec neprodávali, to až mnohem později.
To všechno, se samozřejmě ve jménu modly, zvané zisk změnilo. Takže dneska, kdyby přišla moje vnučka k rákosům a s pětikilem v hrsti "pro petardy", no tak dostane, oč si řekne..
Jak jsem napsal - 70 či 80 roků to nikomu nevadilo a i ty háklivější rasy psů se z toho vždycky oklepaly.
Já fakt nemůžu za to, že všecky ty přešlechtěné čivavy a podobný jakožepsi, co se viditelně klepou už při pohledu na cizího člověka, z toho dostávají infarkty, či chcípají děsem.
Je mi líto, ale je to furt pes i přesto, že jej někdo vychovává a zachází s ním, jako s děckem.
Normální, normálně vychovávaný a nepřiposraný pes, to v pohodě dá. Jak ostatně dokazuje život těch 70-80 let zpět.
Měl jsem 17 let fenku křížence špice s "čímsi". Jakmile se venku začalo střílet, tak stačilo nechat pootevřený dveře od komory, aby si tam mohla zalézt pod regál a byla v pohodě, neklepala se, ani nedostávala záchvaty.
Venku, při venčení - dokud jsem byl dost nablízku, ničeho se nebála.
Bylo vidět, že jí to nedělá extra dobře - ale že bych kvůli tomu zakazoval zábavu jiným lidem, to ani omylem.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#753 Příspěvek od pepik9 »

Otravný rámus je jedna stránka věci, druhá jsou obavy, že ti pošahaní střelci něco zapálí, speciálně na vesnici. Před časem u supermarketu v Kolíně reklamovali zatékání střechou. Když tam člověk od provádějící firmy vylezl, našel propálenou folii se zbytky nějaké pyrotechniky.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#754 Příspěvek od scorpions-cz »

weed_smoker
Tak 1500 to asi nestálo nikdy :lol: V roce 2000 jsem platil 10 000Kč v Bojkovicích. Dalo se to udělat i v Poličce za stejný prašule. Vydávají to báňaři Tuším za 1000Kč:
https://verejnost.cbusbs.cz/-/formular-a05f03
Bude ale potřeba kurz a ten dnes dělá asi jen ČUZZS:
https://www.cuzzs.cz/cs/organizacni-pokyny/

Uživatelský avatar
JMD
Příspěvky: 120
Registrován: 02 úno 2005, 01:00

#755 Příspěvek od JMD »

danhard píše:
JMD píše:Syn mi upiekol akumulátorovú vŕtačku ...
Já mám na takovejch motorech napsáno Johnson 66730.
Ale taky tam může být třeba Mabuchi RS-750SF :)
Budeš to spravovat ?
Nie, jedine že na náhradné diely, kúpil som novú.

Uživatelský avatar
GeXeS
Příspěvky: 246
Registrován: 09 črc 2020, 02:00
Bydliště: jižní Morava

#756 Příspěvek od GeXeS »

Hej ignácie, chytej. :evil: Tady máš jeden příklad za všechny.
Hlupáku.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#757 Příspěvek od Hubert_79 »

Jemu to nevysvětlíš, on si prostě chce zabouchat, tak nehledí napravo nalevo...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#758 Příspěvek od Celeron »

GeXeS píše: Tady máš jeden příklad za všechny.
Těm ptákům vadí kde co. Kámoš chová asi 150 ks různých žebřiček http://ksz.agrobiologie.cz/okrasptactvo ... pestra.htm.
Musel jsem mu udělat stmívačový rozsvěcení a zhášení s pomalou změnou cca 20 minut protože pouhý řízení on/off mělo za následek skoro pokaždý úmrtí alespoň jednoho kusu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#759 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Tak hele vy hvjezdy, ohnostroje nestrilim a petardy uz vubec ne, ale na rozdil od Vas jsem byl taky dite a ty petardy pouzival.

Za sebe to beru jako umeni, protoze je to umeni. Pokuste se nekdy zaktivizovat vase line myslicky a zjistit si neco o japonskych ohnostrojich a dalsich kulturach.

Jestli-ze nekomu je uz v 10-ti 60 let, tak je to diagnoza zrala na lecbu.

S tema ptakama je to po celym svete a vzdy je to jen jeden druh tech ptaku.

Jsou toho pokazde plne internety a nejni to vzdy o Silvestra.

Jste jen masturbujici chudaci.

Uživatelský avatar
GeXeS
Příspěvky: 246
Registrován: 09 črc 2020, 02:00
Bydliště: jižní Morava

#760 Příspěvek od GeXeS »

No, to si dovedu představit, ale ti ptáci nemůžou za to, že se je někdo rozhodne chovat v kleci (jakože by jim vadilo "kde co" - prostě na to nejsou evolučně stavění). V akvaristice se tohle řešilo asi odjakživa, co se zavedlo umělé osvětlení - dřív pomocí několika různě silných světelných zdrojů, dnes třeba řízeným stmívačem LEDek.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#761 Příspěvek od p32 »

ignaciusjreilly píše:Za sebe to beru jako umeni, protoze je to umeni. Pokuste se nekdy zaktivizovat vase line myslicky a zjistit si neco o japonskych ohnostrojich a dalsich kulturach.
Jasně, seš borec. A v kterém městě u nás je to japonské umění? Já beru za umění to, jak děláš ze sebe blbce. :lol:
Kolik máš teď v Japonsku hodin? Tady bude zrovna oběd.

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#762 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Tak hele chlapeckove, bydlim cca 300m od strelnice a to dokonce pres kopec v dopadove draze.

Zadni ptackove tady nechcipaji a pejskove se neplasi a to jsou i dokonce dny, kdy je to tady jak u Verdenu.

Strelnou zbran nemam a nehodlam si ji porizovat.

Chodim nekoho votravovat at zakazou strelne zbrane? Ne, protoze nejsem 🤐.

Zkuste se nekdy nad tou svou sobeckosti zamyslet milackove - Jo.

Tyhle komunistycke manyry uz tu byly.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#763 Příspěvek od p32 »

A o co ti tedy jde, chlapečku? Já chodil na střelnici, když ty jsi ještě scal do plínek. :lol:

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#764 Příspěvek od ignaciusjreilly »

No tak to ti bude kostuju neco kolem 80-tky.

To uz si musel strilat za komancu a klade se otazka komu komanci (krome vojny) dovolili strilet:))No nebudeme to rozebirat............

O co mi jde? O normalni svobodu, tedy jestli chapete vyznam toho slova.

At si proste haranti na Silvestra zastrilej, ozrali tatkove taky a je nebudete votravovat, jako ten duchodce se strelnou zbrani.

Treba taky nekomu vadi, jak se chovate a toleruje to. Chapala?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#765 Příspěvek od p32 »

ignaciusjreilly píše:O co mi jde? O normalni svobodu, tedy jestli chapete vyznam toho slova.
Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá, že? On ti někdo bere tvou svobodu? Že máš tu potřebu omezovat tu svobodu jiných a určovat jiným něco, v čem se sám naprosto nevyznáš?
Jako pro zábavnou chvilku to stačilo. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“