Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#781 Příspěvek od p32 »

Takže ty jsi nemocný fízl nebo-li troll? To je všem ale jasné od začátku. :lol:

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#782 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Nemam potrebu se vyjadrovat.

Az se zmeni system, budu oslavovan, jako svetlonos:)))

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#783 Příspěvek od Hubert_79 »

ignaciusjreilly píše:Nejni to nahodou placenej troll, fizl atd.?
No tvl :rofl: co z tebe ještě vypadne :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#784 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Jung by zasl, za jak kratkou dobu nekdo dostane z lidi jejich katarzi.

Muhehe............

Panove, dekuji vam.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#785 Příspěvek od Hubert_79 »

Nemáš zač. A prosím, zavři. Zvenčí.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#786 Příspěvek od weed_smoker »

Tak tady u nás se střílelo normálně,akorát podstatně víc před devátou,možná víc než o půlnoci.Já to střílím asi 4-5x do roka a krom Silvestra v odlehlý oblasti(oslavy narozenin a tak),kde široko daleko není,komu by to vadilo.Dokonce i ten "smrad" mi poměrně "voní" proti jinýmu,podobně jako mi "voní" isopropyl oproti C6006,spray na auta proti klasickýmu INDUSTROLu,asfalt proti hounu ze psa nebo benzín proti naftě.
Ale má to i svý stinný stránky.Oči mám obě a prsty zatím všecky,ale z jedný strany jsem hluchej jak pařez a mám přes 10 let jizvu na kotníku(od kusu trubky,co mi z 10m prostřelil botu a vyndal jsem ho doma z nohy).
Ten úraz byl od homemade dělobuchu,co sehnal kámoš,od koupenýho akorát málem jednou chytil kontejner a to byla jedna ze sta (deformovaná 1 výmetnice veprostřed "dráhy" s následným rozstřelem baterie a vystřílení poloviny výmetnic z odskakujícího kusu(co výstřel,to skok a natočení jinam) roztržený baterie do stran místo nahoru).
Zákazem prodeje akorát naroste podíl právě těch home-made a china-only,který vyroběj daleko víc mrzáků a škod,než ty koupený(malý/špatný/žádný zpoždění,moc vysokej NEC,nevhodnej materiál obalu(trubka,lahev,konzerva...),víc jedovatý efektový slože atd).

Uživatelský avatar
JMD
Příspěvky: 120
Registrován: 02 úno 2005, 01:00

#787 Příspěvek od JMD »

Chcem si prečítať niečo o veciach z Lidlu a pritom aby som sa dostal k prvému relevantnému príspevku, musí na 3 stranách preskakovať príspevky mimo tému.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#788 Příspěvek od Eleman »

Vážení, vlastní někdo tento multifunkční nástroj z Lidlu?
V příslušenství jsou nástrojes tímto uchycením.
Má někdo vyzkoušeno na tom Lidlovském stroji použití nástrojů s tímto nejčastěji používaným uchycením?
Kdyby to pasovalo bylo by to super.
Nemám to bohužel kde a jak odzkoušet a na eshop se mi to pak nechce vracet.
Fotky jsem si "půjčil" různě z netu.
Díky za odpovědi.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#789 Příspěvek od danhard »


Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#790 Příspěvek od Eleman »

Bohužel to není odpověď na moji otázku. Tohle uchycení mne nezajímá, protože tyto nástroje na uvedený stroj použít nejdou, jsou určeny na starší provedení. Tenhle má rychloupínací mechanismus.
Prosím jen osobní zkušenost.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#791 Příspěvek od warp »

Eleman: sorry že neodpovídám zcela pøesnì - mám multifunkèní nástroj ne od Parkside ale od TV-shop, je zøejmì vyrábìn v jedné továrnì, hlavice pro uchycení byla stejná. Mì tam jdou jak ty od Parkside (LIDL) tak ty zobrazené s "UNI", tak i kupované z ALI. Jen koukám, že ten zmínìný již nemá centrální šroub s podložkou ale upínací páèku, mìlo by to snad taky pasovat.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#792 Příspěvek od Eleman »

OK díky, to je velice potěšující zpráva.
Uvidíme jestli to ještě někdo potvrdí i s tím rychloupínacím mechanismem.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#793 Příspěvek od maxijaroslav »

Uvažuji, že bych si to koupil taky - může se hodit.
Zajímalo by mne, jaké s tím má kdo špatné zkušenosti.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#794 Příspěvek od Eleman »

V různých recenzích jsou zkušenosti vesměs dobré a za tu cenu na domácí žvýkání jistě bude stačit. Jen aby pasovaly ostatní nástroje s univerzálním uchycením. Jejich nabídka je poměrně široká a dají se snadno koupit za celkem lidovou cenu.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#795 Příspěvek od warp »

Jediná negativní zkušenost je s kvalitou a výdrží pilových listù, zvláštì pokud s nimi narazím na tvrdší kov (tøeba høebík ve døevì) - zuby jdou do háje. Proto jsem si nakonec koupil za pár USD vìtší množství pilek u èíòanù (ALI).

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“