Tovární nastavení tabletu - VYŘEŠENO

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

Tovární nastavení tabletu - VYŘEŠENO

#1 Příspěvek od maxijaroslav »

Požádal mne kamarád o vrácení tabletu Prestigio Multipad 4 do továrního nastavení - zdědil ho a nezná přístupové heslo. Stávající obsah je pro něj nezajímavý, jde mu o uvedení do chodu, změnu hesla a vymazání uživatelských dat. Je to vůbec možné? Sám se v této problematice příliš neorientuji a tak uvítám každou dobrou radu.
Naposledy upravil(a) maxijaroslav dne 26 led 2021, 19:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#2 Příspěvek od passion »


Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od Yarda1 »

maxijaroslav píše:...Sám se v této problematice příliš neorientuji a tak uvítám každou dobrou radu.
Mně u televizoru nefungovala nějaká funkce co jsem předtím nepoužíval. Na internetu jsem získal radu, abych televizor uvedl do továrního nastavení.
Tak jsem to udělal a přestalo fungovat všechno. Naštěstí jsem měl od něj krabici a účtenku, tak teď je na reklamaci.

A dobrá rada?
Když tomu nerozumíš, tak se v tom nešťourej.
Kór když to není tvoje.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#4 Příspěvek od maxijaroslav »

Díky, to zkusím. Snad se to podaří.

Je fakt, že to není moje, ale jediná další možnost je SD. A obával jsem se, že by se to muselo rozebrat jako NB a vyndat nějakou zálohovací baterii, pokud to jde jen mačkáním tlačítek, tak je to fajn.

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#5 Příspěvek od maxijaroslav »

Děkuji moc za radu, nestavení se podařilo.
I když je zajímavé, že tablet ve videu má ovládání na opačné straně a podobné drobnosti - ALE PODAŘILO SE. Kamarád je spokojený.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“