Komprimace a dekomprimace složek

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Superpavel
Příspěvky: 374
Registrován: 20 pro 2010, 01:00

Komprimace a dekomprimace složek

#1 Příspěvek od Superpavel »

Čau. Potřebuju poradit s dekomprimací souboru. V počítači mám windows 10. Takže zkoušel jsem zkomprimovat jednu složku. To se povedlo. Dal jsem ji do mailu jako přílohu. A mail jsem poslal sám sobě. Protože si tu komprimaci a dekomprimaci chci vyzkoušet. Potom jsem ten mail otevřel. V něm byla ta příloha ale nevím jak to zpátky dekomprimovat. Předem dík za pomoc.

Uživatelský avatar
MartyAA
Příspěvky: 111
Registrován: 25 črc 2004, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od MartyAA »

Ahoj,

pøílohu si ulož nìkam na disk do složky, klikni na ní pravým tlaèítkem a dej rozbalit / dekomprimovat.

To￾ vše..
MaRtY

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Lukas-Peca »

Pokud si chceš obsah komprimované složky jen prohlídnout a nechceš jej upravovat, tak dokonce ani nic rozbalovat nemusíš, ve Windows tu složku normálně otevřeš i bez dekomprimace.

Uživatelský avatar
Superpavel
Příspěvky: 374
Registrován: 20 pro 2010, 01:00

#4 Příspěvek od Superpavel »

Dík. Funguje to. Ještě se zeptám. Je nějak upravená nebo změněná zdrojová složka kterou komprimuji? A ještě pokud složku dekomprimuji na jiném počítači je tato dekomprimovaná složka totožná se zdrojovou složkou?

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Lukas-Peca »

Neměla by být. A měla by být.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#6 Příspěvek od Achab »


termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od termit256 »

Tohle jsou naproste zaklady prace s PC. Kdyz se zeptas googlu, najdes odpovedi okamzite a nemusis cekat az ti to sem nekdo nalinkuje.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“