Plasma Pioneer PDP-LX590

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

Plasma Pioneer PDP-LX590

#1 Příspěvek od standamajka »

Zdravím
Mám prosbu trápím se tady s plasmou když chce jede norálně obraz i zvuk OK.
Najednou když si vzpomene přestane fungovat na dálkové ovládání a nejde s ní nic udělat.Když ji odpojím od sítě a znovu zapnu začne blikat 8x modrá led dioda.Nepomáhá zchlazeí ani ohřátí jen když ji nechám zhruba půl hodiny odpojenou od sítě tak zase potvora jede. Když ji zapnu dřív bliká rovnou modrá led dida.Podle servisního manuálu by to měla být komunikace hlavního procesoru ale nevím čeho se chytit když to dělá takhle nahodile a hlavně když nepomůže to schlazení jen to vypnutí jako kdyby se udelal nějaký reset ale proč až po půl hodině.Dík za pomoc nebo nějaký nápad.
Standa

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Vraj to moze sposobovat 1,8V regulator na hlavnej doske.

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#3 Příspěvek od standamajka »

Jestli budeš mít pravdu zítra zjistím posílám pořádnou flašku
Standa

Uživatelský avatar
standamajka
Příspěvky: 219
Registrován: 14 led 2005, 01:00
Bydliště: Tábor

#4 Příspěvek od standamajka »

Ahoj
Tak jsem kouknul na ten stabilizátor pak i vyměnil a pořád stejné koukal jsem i po ostatních napětích zda nejsou zvlněná a také nic.Pak mě napadla ta věc prohřát procesor jako o LG a to pomohlo .nevím na jak dlouho to pomůže u lg mi to tak vydrželo rok.Chtělo by to sundat a překuličkovat procesor ale u této plazmi to nemá cenu je to hrozná práce a již to v dnešní době nikdo nechce a ani nezaplatí.Dnes mi zákazník nechal 3 roky starou 55 LG vadný podsvit že 3000,-Kč je moc za opravu a koupí novou za 11000,.Kč Nějak to poslední dobou nechápu .Staré LCD si dají opravit daj běžně 2000,-Kč a nové Led mi zůstávají.Standa

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“