Nastavení kávovarů KRUPS

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mediolanum
Příspěvky: 11
Registrován: 15 úno 2021, 01:00

Nastavení kávovarů KRUPS

#1 Příspěvek od Mediolanum »

Zdravím, je zde prosím nějaký odborník na kávovary KRUPS? Víte někdo jak vynulovat počítadlo cyklů? Čili uvedení do továrního nastavení. Děkuji.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Vynulovat počítadlo cyklů je dobré k čemu? Aby se dala olítaná mašina prodat jako funglovka? Jinak mi to trvalo vygooglit a vyzkoušet (ovšem bez potvrzení výmazu) na svém Krupsu asi tak 5 minut.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Mediolanum
Příspěvky: 11
Registrován: 15 úno 2021, 01:00

#3 Příspěvek od Mediolanum »

Díky za reakci, vygoogleno za pět minut, to je dobrý čas. Mě se to nepodařilo. Chtěl jsem to vynulovat pouze pro vlastní potřebu. Zrepasoval jsem starý stroj, který chci používat na chatě a chtěl jsem mít aktuální přehled o používání. Je to třináct let starý stroj, s výrobním štítkem to bych asi těžko prodal jako funglovku. I když, teď maká jako nový.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

https://www.fixya.com/support/t29676291 ... ups_ea8250
U mého Krups EA828E30 jsou to tlačítka prog a pára, ten francouzský text v odkazu sedí. Takže musíš vyzkoušet, jakou kombinaci potřebuje tvůj neuvedený model. Ale stejně bych to udělal tak, že bych si někam dovnitř prostě napsal stav počítadla v době opravy a nechal to tak.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Mediolanum
Příspěvky: 11
Registrován: 15 úno 2021, 01:00

#5 Příspěvek od Mediolanum »

Díky moc, odpoledne to odzkouším a dám vědět. Všechny údaje mám opsané, i když si myslím, že už to někdo restartoval. Výroba 08, první zapnutí 12, a 4000 šálků, to se mi nezdá.

Uživatelský avatar
Mediolanum
Příspěvky: 11
Registrován: 15 úno 2021, 01:00

#6 Příspěvek od Mediolanum »

Tak to mám stejné PROG + PÁRA. Ještě jednou moc děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“