V: BTV Elektronika C431D,

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

V: BTV Elektronika C431D,

#1 Příspěvek od lumca »

Požádal mě dobrý známý, pokud má někdo zájem o výše uvedenou TV ve velmi zachovalém stavu, snad je bez dekodéru PAL v původním provedení pro příjem SECAMu 3b opt., skladovaná v suchém a čistém prostředí, údajně funkční, ale z pochopitelných důvodů jsem ji nazapínal (foto a ostatní podrobnosti přes SZ) za nějaké anténářské komponenty (majitel tv si představuje ideálně 2 - 3ks kanálové vložky ALCAD ZG401/421, jakýkoliv kanál v půsmu UHF od K21 do K60, samozřejmě nemusí být nové, ale funkční, ale nebrání se dohodě. Vzhledem k povaze zboží přichází do úvahy pouze osobní odběr - Ostrava a okolí. Nabídka platí týden, pak tv vrátím majitelii a zřejmě skončí na SD.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#2 Příspěvek od warp »

Ostrava!!! bohužel, jinak bych se jí ujal. Antenní vložky na výmìnu nemám, nìco jiného možná ano. :(

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#3 Příspěvek od xsc »

Taky by si u mě místo vedle C430 našla, ale stejný problém - Ostrava a žádné anténní vložky :-)

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#4 Příspěvek od lumca »

V nabídce je uvedeno, že se dotyčný nebrání dohodě, čili výměně za něco jiného než KV, ale s dopravou bohužel nelze nic udělat.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#5 Příspěvek od lumca »

ZMĚNA,KV už sehnal, proto TV nabízí za 1L láhev pálenky. Nabídka prodloužena do 7. března, pak TV dostanou místní haranti a počítám, že ti ji rozloží na atomy pomocí kladiva. Způsob odběru zůstává zachován.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#6 Příspěvek od Kremik »

A já zrovna dnes vyhrabal anténní zeslíček, tak ho zase schovám, no :-)
Šlo by to vyzvednout později? Tak rychle tam nemám cestu.

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#7 Příspěvek od lumca »

A co jsi vyhrabal za zesák? Možná bych měl o něj zájem já. Jinak to pozdržení by snad šlo domluvit, ale určitě ne v řádech měsíců, max pár týdnů.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#8 Příspěvek od Kremik »

Měl bych mít ještě jeden podobný, v plechové krabičce, ale zřejmě jsem ho uložil tak dobře, že jsem jej zatím nenašel.
Přílohy
EU-333A
EU-333A

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#9 Příspěvek od lumca »

OK, o tohe zájem nemám, podobných tady mám několik, v drtivé většině u toho odcházejí kondy ve zdroji a navíc celé je to tragédie, ostatně jako celý Emos a jeho klony. Dík za nabídku.

Takže zůstaneme u té lahvinky pro kolegu.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“