Youtube nejde zvuk

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Jo, to je v levý dolní části obrazovýho pole TyTrubky přímo její ovladač hlasitosti přehrávání. Objeví se ti vždycky když najedeš kurzorem do obrazovýho pole - spolu s časovým údajem a vpravo dalšíma ikonkama ovládání TyTrubky. A má zajímavou vlastnost - přes šušeňky si prohlížeč pamatuje, v jaký poloze to šoupátko bylo, když jsi naposledy uzavíral vokno s TyTrubkou a při následujícím otevření nastaví tu samou hlasitost. Takže jestli se ti stalo, žes na něco koukal a stáhnul si přímo v TyTrubce hlasitost - a pak jsi to oko zavřel, při dalším otevření se ti nastavila zase ta snížená hlasitost. To je kombinace vlastností webu tyTrubko a prohlížeče - dělá to i v Chromým vod Ghůůghla a v Opeře. Jestli to dělá i v Explodéru/Edži netuším, nepoužívám ani jeden ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

EKKAR píše:Jestli to dělá i v Explodéru/Edži netuším, nepoužívám ani jeden ...
To se hned pozná znalec. Pochybuju, že v Exploreru ještě nějak použitelně YT rozjedeš...
Tak jsem to vyzkoušel (Win 8 64 bit) a ani hovno. Edge (ten "chromium based") na stejném železe normálně a bez problému.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#18 Příspěvek od Celeron »

To nebylo ono. Bylo to někde v Nastavení. O tom reproduktoru na ztlumení vím, bargraf hlasitosti vpravo od něho tam v době, co nešel zvuk nebyl.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#19 Příspěvek od Celeron »

Hubert_79 píše: Pochybuju, že v Exploreru ještě nějak použitelně YT rozjedeš...
Tak jsem to vyzkoušel (Win 8 64 bit) a ani hovno.
Úplně normálně... W7/32 - IE11
Přílohy
YT_IE11.jpg
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Hubert_79 »

Ah so, já mám v těch osmičkách IE 10. Neměl jsem potřebu to upgradovat... Tam trubka "skončí" takto, v aktuálním Edge 89 v pohodě. A to je asi 16 let staré železo.
Přílohy
IE_10.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#21 Příspěvek od EKKAR »

Hubert_79 píše:
EKKAR píše:Jestli to dělá i v Explodéru/Edži netuším, nepoužívám ani jeden ...
To se hned pozná znalec. Pochybuju, že v Exploreru ještě nějak použitelně YT rozjedeš...
Tak jsem to vyzkoušel (Win 8 64 bit) a ani hovno. Edge (ten "chromium based") na stejném železe normálně a bez problému.
Mám aktuálně W8.1 a Explodéra nepoužívám v podstatě co mám svůj vlastní komp - od roku 2007, kdy jse "jel" na W-XP SP3. Celou dobu používám Operu s občasnýma výjimkama (někdy kvůli zabudovaným pluginům Opera prostě ne a nevezme web, kterej se jí nelíbí), kdy sáhnu po Firefoxu nebo Chromákovi. Míval jsem jednu dobu na zkoušky i jabkový Safari nebo Maxthon, ale zůstal jsem u Opery. Proto můžu tvrdit, že nemám jak s Explodérem, tak s Édžem prakticky žádný zkušenosti - asi jako můžu tvrdit, že mám prakticky nulový zkušenosti s řízením autobusu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Hubert_79 »

Ten Edge 8x je v podstatě chrome bez gůglu. Čekal jsem, že to bude blbý, ale nepřijde mi. Funguje jak má, nikde žádný problém. U FF mi sraly ty jejich doplňky na doplňky; na XP (když už "dojížděly") jsem používal ten ESR a to šlo, jen se tomu musela nechat minutka, dvě, než se to probralo a bylo to použitelné. Do té doby CPU na 100% a nešlo s tím hnout. Na vícero počítačích... Jestli si tím Mozilla foundation těžila bitcoiny, nevím :)
Ty 8.1 jsou takové Windows na dvou třetinách cesty od sedmiček po desítky :P
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

Mně stačí, plně bonzácký a samoupgradující se systémy, u kterejch sám nemůžu zvolit jejich chování nepodporuju. Pravděpodobně mám poslední Widle, začínám docela na vážno pošilhávat po Debianu případně Mintu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“