Sháním elektroniku do Logitech Cordless Desktop Pro 2400

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

Sháním elektroniku do Logitech Cordless Desktop Pro 2400

#1 Příspěvek od Brozicek »

Koupím mechanicky vadnou nefunkční klávesnici "Logitech Cordless Desktop Pro 2400" (popraskaná kontaktní folie, politá vodou nebo jinou kapalinou, zničené kontakty baterie od vybitého článku a podobné neopravitelné vady).

Potřebuji funkční destičku elektroniky do své klávesnice.
Přílohy
Elektronika klávesnice.jpg
Klávesnice Logitech Pro 2400.jpg

Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

#2 Příspěvek od Brozicek »

Pravděpodobnost, že pro mne někde seženu potřebnou elektroniku z jiné vadné klávesnice Logitech se blíží k nule. Ta moje klávesnice měla několik multimediálních kláves. Z nich jsem vužíval prakticky jen tlačítka hlasitosti, Mute a tlačítka Hibernace a vypnutí PC.
Nyní používám starší, ale velmi příjemnou klávesnici s konektorem PS2. Ta má tlačítka hibernace a vypnutí PC. Jinak žádná další multimediální tlačítka nemá. Takže to snadné ovládání hlasitosti mi schází.

Prohledával jsem Google a našel zajímavou aplikaci "Setup_Volume2_1_1_6_409". Na Stahuj.cz je pod tímto odkazem:

https://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni ... i/volume2/

Aplikace je i v českém jazyce. Má hodně možnosti nastavení. Zatím využívám jen "hlasitost a mute" pomoci myši na dolním panelu úloh. Najedu myši na panel úloh a kolečkem ovládám hlasitost a spínačem pod kolečkem zapínám a vypínám Mute. Úplně a snadno to nahrazuje tlačítka na moji vadné klávesnici. Postupně možná použiji i dalši možnosti této aplikace.

Takže již netoužím ani po opravě vadné klávesnice, ani nepotřebuji koupit novou klávesnici s multimediálními tlačítky.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“