Padělek?

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#31 Příspěvek od PeteBurns »

sinclair píše:Lidí, co se spálili jenom proto, že narazili na šikmookého zm rda bez negativních recenzí, těch už je tolik, že ta teorie o nezasahování do komentářů eshopu je až směšná...
Presne ako píšeš, od predajcu so žiadnymi negatívnymi respektíve vôbec žiadnymi recenziami niečo kúpia iba takí dementní idioti, ako ty s Fekkalmannom, a potom sa čudujú, že číňan odrbáva - odrbáva hocikto hocikde, nielen oni, takže človek nesmie mať v hlave nasraté ako vy dvaja, inak sa samozrejme oserie :wink: A čo sa týka tej poznámky o kupovaní na Aliexpresse a ako to tam chodí - za tie dlhé roky čo tam kupujem, mám viac objednávok ako sto takých dementov ako vy dvaja dohromady, takže presne viem, ako to tam funguje a čo si človek môže dovoliť, preto nemám žiadny problém kúpiť originálne a funkčné ako súčiastky, tak pamäťové karty či akumulátory - to len pre tupé zaslepené prázdne gebule ako vy dvaja je niečo absolútne nemysliteľné a dosmrti budete omieľať tie isté nezmysly, že niečo také tam nie je predsa možné kúpiť :lol: PS - skús trochu zapojiť do funkcie tie zvyšky mozgu, ak ešte nejaké zostali, a možno pochopíš, ako to tam s tými recenziami naozaj je, čo ale očividne nehrozí :twisted:
PS2 - keď už je teda o tebe reč, tak mi ešte nedá nezareagovať na tvoju tupú otázku, dokazujúcu psychopatickú zaujatosť a 🤐 - či vôbec niekto niekoho pozná, kto na koronavírus zomrel? Akože či vôbec ten vírus existuje a nikto naňho vlastne zomrieť nemohol? Áno, ty tupec, zomrel mi 55 ročný strýko, silný zdravý chlap, žene veľmi dobrý 37 ročný kamarát a kolegovi jeho 36 ročná sesternica, všetci bez akýchkoľvek zdravotných problémov, tak sa tu nehraj na veľkého machra, len preto, že teba to obišlo bez následkov, teda až na tú gebuľu - BOBOBO ti to povedal dobre, šúchaj nohami a daj do kasičky v kostole, lebo nabudúce to môžeš byť ty, kto otrčí kopytami a tebe podobní budú stále pochybovať, že vôbec niekto mohol na niečo také zomrieť :!:
Naposledy upravil(a) PeteBurns dne 17 kvě 2021, 22:41, celkem upraveno 1 x.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#32 Příspěvek od termit256 »

Blbci jako sinclair se serou do nakupovani v zemich kde absolutne nerozumi mistnim zvyklostem v obchodovani a pak vsude fnukaji ze zbozi koupene v druhe pulce sveta nesplnuje CSN a nedostali zaruku podle obcanskeho zakonniku :-)
Co dodat...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#33 Příspěvek od EKKAR »

Nevšim jsem si, že by si kdokoliv z nás stěžoval na to, že ho Žluťácký Žaboksichti odrbali na svejch í-šoupách, kde tak rádi odrbávají celou Evropu, spíš je na ten fakt poukazovaný s dodatkem, že je na to potřeba dávat si bacha a stížnosti zazněly maximálně na to, že jejich zjebovský manýry přebírá čím dál tím víc evropskejch obchodů spolu s tím schmadem, kterej od Žaboksichtů levně nakoupí - nevím, co někoho vede k tomu, aby nám podobný věci podsouval nebo dokonce tvrdil, že je rozhlašujeme my. Že by nějaký to žluklý máslíčko na pohlavní dutině? A ohledně úmrtí "na covidsráč" resp. "s covidsráčem" si nechte diskuse jinam - až ho sami chytnete, budete žvanit jinak. Já už jsem si s tím sráčem svoje užil ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#34 Příspěvek od termit256 »

Ja netvrdil ze neco rozhlasujes prave ty. Cinani nikoho neodrbavaji, tam se proste takovym zpusobem normalne obchoduje a vsem tam prijde logicke, ze pokud si koupi vec za zlomek jeji normalni ceny, bude ojebana. V jinych zemich se zase smlouva o cene apod. Proste jiny kraj, jiny mrav.

Ze se nekdo pokousi tahat cinske manyry k nam, je dano jen zakazniky kteri chteji mit vsechno za hubicku. Ale jsou tu zaruky, normy..., tak se tomu muzes branit.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#35 Příspěvek od EKKAR »

termit256 píše:...
Ze se nekdo pokousi tahat cinske manyry k nam, je dano jen zakazniky kteri chteji mit vsechno za hubicku. Ale jsou tu zaruky, normy..., tak se tomu muzes branit.
Nech si tyhle blbý ftipy, na to jsem už trochu moc starej ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#36 Příspěvek od termit256 »

Samozrejme idealni je pouzivat zdravy rozum a rolexky za petistovku proste nekupovat :-)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#37 Příspěvek od Mysteri »

termit256 píše:Samozrejme idealni je pouzivat zdravy rozum a rolexky za petistovku proste nekupovat :-)
Kamarát zo služobky z Chiny doniesol všetkým nám, pivným kolegom, ako darček ROLEXY. Samozrejme, s tým, že ako ukážku PRCnej ,,šikovnosti", v prepočte za našich 40Sk (bolo to ešte pred Eurom). :lol: S dovetkom:,,Keď sa vám to poserie, tak mi ich okamžite vráťte, o 3 mesiace tam idem zas a ten šikmookáč sa dušoval, že ak sa poserú do roka, tak mi vráti peniaze. Videl cudzinca, tak predpokladal, že sa tam už neobjavím"
Z 15 kusov sa posralo 11... Keď to o 3 mesiace u PRCného živnostníka reklamoval, tak vraj to bol zážitok.... Maov podnikateľ skoro skolaboval, keď ho videl po čase vchádzať s ironickým úsmevom do predajne :lol:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#38 Příspěvek od Crifodo »

Pokračování, sice už trochu historické, ale až teď jsem se k tomu dostal.
Jako kompenzaci za nůž "Fiskars", zřejmě zfejkovaný asijským psem, jsem dostal nůž Knipex. Čepel se u něj sice nesrolovala, ale trochu mě zarážejí hrubé stopy po broušení, fakt hrubé jak od zrnitosti tak 80.
Fakt to takhle Germán finálně opracovává? nemá někdo stejný nůž?
Přílohy
P1010015.jpg
P1010014.jpg
P1010016.jpg

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#39 Příspěvek od termit256 »

Nektre veci jdou rezat lip nozem s takovymto ostrim. Pousobi to trochu jako pilka. U navodu na elektricky brousek psali, ze na neco neni dobre nuz moc lestit na nejjemnejsim kotouci. Jak je to ale u tohohle opravdu netusim.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#40 Příspěvek od Michal22 »

Soused byl chirurg, vždy říkal, že pokud by mu někdo nabrousil skalpel do hladka, tak by nebyl s takovým nástrojem schopný operovat.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od forbidden »

Zajímavý, mě zas někdo říkal, že skalpel musí být absolutně hladkej. Že se řezy po takové čepeli daleko líp hojí, jak potrhaný "pilkou".

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#42 Příspěvek od termit256 »

Hoji se hur, ale lip se mu rezou :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#43 Příspěvek od EKKAR »

Určitá zubatost se předpokládá, ale nemůže bejt moc zřetelná, protože tyhle broušením vytahaný "chlupy" se rychle olámou a ostří pak ztratí "ostrost". Vyhlazený ostří má delší životnost - to potvrdí každej truhlář, řezbář i řezník nebo kuchař. Navíc "chlupatý" ostří je nebezpečný, protože řeže až moc a opravdu "trhá".
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#44 Příspěvek od Celeron »

forbidden píše:Zajímavý, mě zas někdo říkal, že skalpel musí být absolutně hladkej. Že se řezy po takové čepeli daleko líp hojí, jak potrhaný "pilkou".
No vidíš a chirurg, co jsme ho měli v modelářským klubu tvrdil přesnej opak, hladkým ostřím skalpelu se poškozují buňky v řezu a ty pak nekrotizují. Správně zubatej skalpel trhá v mezerách mezi buňkama. Tak co se asi potom hojí líp?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#45 Příspěvek od termit256 »

EKKAR píše:Určitá zubatost se předpokládá, ale nemůže bejt moc zřetelná, protože tyhle broušením vytahaný "chlupy" se rychle olámou a ostří pak ztratí "ostrost". Vyhlazený ostří má delší životnost - to potvrdí každej truhlář, řezbář i řezník nebo kuchař. Navíc "chlupatý" ostří je nebezpečný, protože řeže až moc a opravdu "trhá".
Je to presne opacne, vylesteny nuz musi byt vzdy perfektne ostry, "zubatejsi" reze obstojne i tupy. Potvrdi to kazdej truhlar, zkus urezat spalik nozem nebo pilkou... :-)

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“