Kamera do auta NAVITEL R600

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#16 Příspěvek od zvaty »

K čemu je tam ta baterie?....

Uživatelský avatar
pucka
Příspěvky: 26
Registrován: 17 led 2016, 01:00

#17 Příspěvek od pucka »

Tak Vás zdravím, závada objevena. Našel jsem majitele, vadné kamery. Slovo dalo slovo ,a mám druhý LCD. Závada je ve špatném LCD ,tak jak na začátku
napsal EKKAR. No jo, zkušenost. Při té příležitosti, vyměním i baterku, ale sehnat ji je těžké. Objednal jsem náhradu, na Aliexpresu, ,tak že za měsíc.

Uživatelský avatar
pucka
Příspěvky: 26
Registrován: 17 led 2016, 01:00

#18 Příspěvek od pucka »

Ta baterie živí LCD display, po skončení životnosti cca 2roky,musíš do servisu.
Samozřejmě ,záleží na kapacitě, a používání kamery. Je otázkou, zda je baterie
schopna přežít takové letní teploty, a při tom neztrácet vlastnosti. Proto veškeré baterie mám v ledničce, ne v mrazáku !!!!!!!!!!!.Mám stým velmi dobré zkušenosti. U baterie VELUX do oken, jsem baterii nabil na plnou kapacitu.
Po dvou letech v ledničce, spadlo napětí o 0,15 desetiny voltu. Přitom je to
NIMH.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

To je blbost. Bateria v kamere je na to, aby kamera fungovala aj pri vypnuti napajania, co je v aute bezne.

Uživatelský avatar
pucka
Příspěvky: 26
Registrován: 17 led 2016, 01:00

#20 Příspěvek od pucka »

No ,to je vyjádření dopisu s NAVITELU, ne mé. V tomto jim věřím, protože pokud je baterie nabitá, a zapnu ji, tak se po chvilce vypne, Není to o tom jak je nastavena. Pokud tam baterie není, tak nejde zapnout. V autě ji musím mít připojenou na USB. Což není problém ,kablíkem od světla. A ani to není vidět.
Myslím že je to dáno konstrukcí kamery, velká baterie tam nevleze, a malá nic nevydrží.
Přílohy
Obraz2696.jpg

Uživatelský avatar
pucka
Příspěvky: 26
Registrován: 17 led 2016, 01:00

#21 Příspěvek od pucka »

Jak vše dopadlo? kolem kamer Navitel R600. Měl jsem tři kamery. Postupně odešli všechny. Dvě mněli závadu pruhů, na displeji, a třetí se začala sekat,
když začne záznam, tak po pár vteřinách se zastaví, a resetuje se. Nepomohla výměna sim karty, ani reset kamery. Kamery byli nastaveny, aby začali dělat auto. záznam ,při jízdě autem. Nebylo do nich nijak zasahováno, pokud se podívám na datum prodeje, tak jejich životnost se pohybuje v průměru kolem 2 roků.
Co na to říct, asi to něco vypovídá o výrobci, a těžko si představím, že bych měl při výběru špatnou ruku, a vybral bych z police, kde bylo deset kamer ,zrovna tyto tři zmetky. Je možné, že se nepovedl, jen tento typ.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#22 Příspěvek od PeteBurns »

Čo na to povedať? Že je to pekný príklad na porovnanie - ja mám superHD kameru z Aliexpressu, nahráva nonstop už šiesty rok (áno, nonstop, žiadne iba počas jazdy), a funguje stále super, nič sa neseká ani žiadne prúžky na LCD sa nerobia - záver nech si z toho urobí každý sám, aké strašne výhodné je kupovať doma a aký príšerný je ten zlý Aliexpress :lol: Sranda je v tomto prípade to, že je to kamera, čiže prístroj, ktorý sám osebe robí video-dôkazy, a samozrejme mám uložených niekoľko zaujímavejších videí počas tých rokov - takže dokonca ani psychopatický zaujatec a odporca nemôže o veku a funkčnosti mojej kamery pochybovať, keďže je tam čas a dátum zakódovaný v obraze :wink: Áno, nejaké "nijaké" video sa dá nahrať aj s naschvál zle nastaveným časom a dátumom, ale napríklad takú búračku predomnou, kde je krásne vidno ŠPZky a dalo by sa zistiť, kedy presne sa pred pár rokmi stala, asi ťažko :wink:

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“