Intel GMA 4500M po probuzení ntb nejde obraz

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Intel GMA 4500M po probuzení ntb nejde obraz

#1 Příspěvek od robo »

Dobrý den, ntb Toshiba Satellite C660-138 a win 10-64b. Po uspání a probuzení nenajede obraz. Ovladač je tam instalovaný od MS. Stáhl jsem několik rúzných ovladačů a instalace vždy skončí chybou, hlášením že počítač nesplňuje minimální požadavky pro instalaci sw. Zkusil jsem přes ovl. panely vnutít *inf ovladač z instalačky a to taky ne že už je nainstalovaný nejnovější ovladač a mám se pokusit najit aktualní na MS takže taky nic. Ani nefunguje kl. zkratka Fn + jas. Jinak je ten systém naprosto funkční, na SSD rychlé jak Stalinovy varhany. Už si nevím rady jak to vyřešit. Děkuji za pomoc.

Edit: Tak jsem sehnal funkční ovladač ke grafice, pak na chipset intel, v možnostech napájení vypnul PCI Express-řízení spotřeby stavu linky. Nic nezabírá. Tak jsem na víko nastavil vypnutí displeje, když bez potíží nejde hibernace ani uspání, Stejná grafika i ovladače od MS na jinem ntb, Acer, a žádný problém vč. funkční kláv Fn- no, zřejmě slušnej voddíl.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“