Daruji 3,5 FDD mechaniky

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

Daruji 3,5 FDD mechaniky

#1 Příspěvek od houmr »

Ještě než je příští týden použiju jako vstupenku na sběrný dvůr - mám tu několik desítek standartních disketových mechanik 3,5. Nenapadá mne kdo by je mohl v takovém objemu ještě potřebovat, ale za zeptání nic nedám ...

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#2 Příspěvek od petrfilipi »

Ja jsem je vozil do Milána do kovošrotu. Platili za ně dobře.

PF

Uživatelský avatar
JoDiK
Příspěvky: 508
Registrován: 10 led 2018, 01:00
Bydliště: Olomoucký kraj

#3 Příspěvek od JoDiK »

houmr píše:Nenapadá mne kdo by je mohl v takovém objemu ještě potřebovat, ale za zeptání nic nedám ...
Někdo, kdo vyrábí tohle?

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#4 Příspěvek od petrfilipi »

Slušný úlet. Chtěl bych mít na něco podobného čas.

PF

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#5 Příspěvek od jardafiala »

A pošleš tak 5-7 kousků zásilkovnou při platbě předem tak 200Kč? Na experimenty s pohonem....

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#6 Příspěvek od css »

A nebo ten (já), kdo vyrábí tohle http://css-electronics.8u.cz/Beta_Disk_128_mini.html a chce k tomu dodávat i mechaniky. Bohužel dosavadnímu majiteli těch mechanik se nechce je poslat balíkem, což je VELIKÁ škoda :smutny: , mohly ještě dobře posloužit, takhle skončí kdoví jak...

Uživatelský avatar
JoDiK
Příspěvky: 508
Registrován: 10 led 2018, 01:00
Bydliště: Olomoucký kraj

#7 Příspěvek od JoDiK »

css píše:A nebo ten (já), kdo vyrábí tohle http://css-electronics.8u.cz/Beta_Disk_128_mini.html a chce k tomu dodávat i mechaniky. Bohužel dosavadnímu majiteli těch mechanik se nechce je poslat balíkem,
To je ale hezká práce...

Třeba se nechá ukecat, když se to dobře zaonačí. Například přes PPL parcelshop - nejbližší pobočky má kousek od baráku:
Hostinec U Strmísků
Dřísy 77, Dřísy - 27714
Vzdálenost: 0.03 km
Kafárna
Nám. Komenského 79/24, Kostelec nad Labem - 27713
Vzdálenost: 4.77 km

Nemusí nic platit ani vypisovat, natož stát frontu na poště - stačí když to naskládá do krabice, na tu nalepí štítek, který si vytiskne poslaný z mejlu a když nemá tiskárnu, tak se mu ten štítek pošle poštou? A pak už se po něm chce, jen aby tu krabici hodil do toho parcelshopu... buď přímo v Dřísech, případně až pojede do práce přes Kostelec... Všechno už dopředu zaplatí příjemce.... aspoň já to tak už párkrát udělal...
Naposledy upravil(a) JoDiK dne 02 črc 2021, 14:59, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
JoDiK
Příspěvky: 508
Registrován: 10 led 2018, 01:00
Bydliště: Olomoucký kraj

#8 Příspěvek od JoDiK »

css píše:což je VELIKÁ škoda :smutny: , mohly ještě dobře posloužit, takhle skončí kdoví jak...
Byl jsem akční a vzpomněl jsem si - hele, mohl bych mít 10-15 3,5" mechanik ze zrušené učebny ve škole. Asi moc jetý nebudou, spíš zaprášený a budou obsahovat obaly od žvýkaček, máš za poštovný zájem?
Jo, taky si někdo ode mně nevzal tak asi 100 mírně jetých 3,5" disket po koruně, to bych mohl přidat. Přesný počet budu vědět až s těma mechanikama.

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#9 Příspěvek od css »

JoDiK: Poslal jsem ti odpoved na SZ.
Petr Valečko

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“