PS2 + chip a PDA HP iPAQ h5500

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

PS2 + chip a PDA HP iPAQ h5500

#1 Příspěvek od PabloX »

Zdravim, brat dotrepal PS2 a kupil do nej chip DUO3 ULTRA, zaletoval som ho dovnutra presne podla navodu, mam spravnu dosku , vsetky droty dobre zapojene, ziadne skraty ale chip nejde. Pisu ze ked v main menu stlacim START tak ma zasvietit DISABLED ale nic nezasvieti. Nestretli ste sa dakto s tymto?
Verzia dosky V5/V6.

Este otazocka, ci nemate niekto skusenosti s PDAckom HP iPAQ h5500 rozmyslam nad kupou.

Vdaka za odpovede.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Duo3:
Obrázek

Popozeraj s lupou ci je vsetko OK.
Si si isty ze cip je OK?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od PabloX »

Presne som to robil podla tohoto navodu, chip bol original zabaleny v antistatickej folii. Pri praci som mal o ruku pripevneny drot ktory bol spojeny s kolikom v zasuvke, takze poskodenie statikou vylucujem. Spoje som lupou prezrel, niektore podozrive prepiskol merakom. Stala sa mi ale jedna vec - zabudol som zapojit vodice B,H,I - nevedel som ze maju ist na druhu stranu tak som ich nechal nezapojene. Po odskusani som to opravil ale bez zmeny. Toto to nemohlo sposobit, ze?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“