Podivný maily

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Chod na bastlirnu pres TOR, kdyz nechces aby to vedela ex :-)

Uživatelský avatar
Mek7
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2020, 01:00
Bydliště: Zilina, SR
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Mek7 »

Ako pisal Hubert, dostanu to organy, ak bude nejaky problem, kvoli vysetrovaniu. Este som nepocul, ze by poskytovatel pripojenia dal tieto logy beznemu cloveku na poziadanie.
Nebud paranoidny, spravaj sa na nete slusne, a budes v pohode :wink:
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
Disclaimer: Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby.
"Failing to plan is planning to fail" (Alan Lakein)

Uživatelský avatar
jogo9
Příspěvky: 364
Registrován: 23 lis 2014, 01:00

#18 Příspěvek od jogo9 »

Nj, s XP to asi ani inak nejde než slušne.. len ak si prinútený riešiť ex, nie je veľmi vhodné, aby ti ponad plece pozerala na monitor.. Viem, že nejaká možnosť na "výpis navštívených stránok" existovala, kedysi mi to za poplatok v Telekomunikáciách ponúkali -ťažko povedať či nejaká zastupujúca baba za okienkom mala iba halucinácie, alebo to bolo dobou -v ktorej stačilo len nadiktovať na aké meno a kam pevnú linku človek zaviesť chce a do mesiaca či do roka na stole telefón aj bol.. To až po sprísnení už musel diktovať aj číslo OP dotyčného.. Asi to skúsim dotazom na poskytovateľa -či mi to ako neklientovi zodpovie..

mala to byť len podotázka,

pôvodne som sa tu chcel opýtať, čo sa dá očakávať po odpovedi na podozrivý mail -na nejaký som totiž v rýchlosti toku udalostí odpovedal.. reagoval na môj inzerát s mojim mailom: "Dobrý deň, Vy predávate ... ?" pár stručnými neosobnými vetami -no spisovne a k veci -odpovedal som tiež len stručne -že čo sa z neho vykľuje -viac sa neozval; až neskôr som si všimol nie veľmi typickú skladbu úvodu..
Po pátraní na nete ako zistiť IP adresu, mi https://iplocation.com/ u jedného "Received: from" ukázal Írsko, u iného Bratislavu. Zatiaľ sa nič nedeje; na čo inak môže moju odpoveď prípadný delikvent spotrebovať?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

jogo9 píše:na čo inak môže moju odpoveď prípadný delikvent spotrebovať?
Na nic zásadního. Nejvýš na to, že tam začne posílat víc spamu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“