Sháním návody na bodovou akupresuru Slavia Brno

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

Sháním návody na bodovou akupresuru Slavia Brno

#1 Příspěvek od FERYACT »

Měl jsem smůlu, že se mi při při instalaci nového systému ztratil návod na akupresuru.Čím jsem starší tím více ji potřebuji. Vím že program měl zašifrovaný název, který nedával průhledný smysl. Mohl by mi někdo pomoci?Děkuji.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#2 Příspěvek od kejki »

Anemohla by to být Sparta Praha?
Na ulozto.cz nějaké zdroje jsou.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#3 Příspěvek od FERYACT »

kejki:mám o akupunktuře útlou knížečku z Brna ale listovat v ní je nepraktické. Díky za radu.

Uživatelský avatar
ramici
Příspěvky: 143
Registrován: 13 led 2010, 01:00

#4 Příspěvek od ramici »


Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#5 Příspěvek od FERYACT »

To:ramici.Moc díky.Určitě si to prostuduju.To o čem jsem psal má formulku jb.ic.cz. To mne přivede na další web a tam jsem v koncích. Našel jsem v počítači fragment toho co hledám ale nevím si s tím rady.Budu týden mimo PC.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#6 Příspěvek od FERYACT »

To: ramici.Konečně jsem se dostal po dovolené k PC.Velké díky.Nejsem příliš zběhlý na hledání. Formulování otázky má za následek plno zbytečných odkazů. Ahoj F.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#7 Příspěvek od kejki »

Tak si prostě něco stáhni a prohlédni, to už asi jinak nepůjde. Tohle vydala sparta https://ulozto.cz/file/MEN8xWyX2/akupre ... RgrTSyLD==

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“