Kde sehnat náhradní display

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mike1980
Příspěvky: 2
Registrován: 05 čer 2005, 02:00

Kde sehnat náhradní display

#1 Příspěvek od mike1980 »

Měl bych dotázek, možná byste to tady někdo mohl vědět, mám Vectru a jak je ten externí display na rádio v palubní desce, začali se mi rozpadat písmenka, prostě to na některých místech nesvítí. Nevíte kde by se dal sehnat náhradní display, nebo je nějaká šance na opravu? Do Oplu mě prosím neposílejte :)

Uživatelský avatar
Codec
Příspěvky: 67
Registrován: 03 čer 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Codec »


Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#3 Příspěvek od denis15 »

Rozebrat, vyčistit a smontovat zpátky-teda pokud není prasklý. Většinou to je zamarasené-už jsem to řešil, dokonce to i radili na nějaké Inetové stránce. :D

Uživatelský avatar
Codec
Příspěvky: 67
Registrován: 03 čer 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Codec »

to nepomoze 8-)

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#5 Příspěvek od denis15 »

Dokud to nezkusí tak víš hovno jestli to pomůže nebo ne. U toho displeje stačí jeden špatný dosed a je to v pr.... Až to zkusí, tak pak může utrácet, pokud to bude fakt hyn.

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#6 Příspěvek od Antony »

Myslím že když nebudeš vědět kudy kam tak ti poradí pan Kolář z Autohifi tel. 777 016 416

Uživatelský avatar
Codec
Příspěvky: 67
Registrován: 03 čer 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Codec »

denis15 píše:Dokud to nezkusí tak víš hovno jestli to pomůže nebo ne. U toho displeje stačí jeden špatný dosed a je to v pr.... Až to zkusí, tak pak může utrácet, pokud to bude fakt hyn.
prepacte pane :oops: nevedel som ze to mate zmaknute tak na urovni :lol:
P.S tych displejov som mal na stole uz asi tak 20 ( astra, vectra ) takze o tom viem fakt hovno.
Vsetky cistenia, zehlenia nalepovania a podobne ....... to stoji za hovno , je to strata casu a ak to robis zakaznikovi tak sa ti to vrati ako zasrate trenky
:arrow: ostatni -sorry

Uživatelský avatar
aevn
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od aevn »

Zdravím,

koukl jsem se na tu netovou adresu, ale teda po páté větě jsem to vzdal, nedá se trochu přiblížit o co tam jde?

Zrovna bych potřeboval vyřešit stejný problém na voze lexus 400, tam je radio tvarově docela atyp, že by si tam někdo šoupl nějaké jiné a nové se cenově pohybuje vysoko v pětimístné cifře.

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#9 Příspěvek od denis15 »

To Codec: Nevěděl jsem, že jsi takový machr-ono 20 kousků je fakt počet! Nevím jak ty, ale já co nezkusím, nezavrhuji a pak mě nasere,když chce každý všechno hned měnit. Spoustu takových věcí, které někdo hned měnil sám používám a po opravě šlapou jako hodinky. Sorry, že se tě to dotklo,příště si dám pozor, abych někoho náhodou nenakrknul-nejspíš přestanu na toto fórum chodit. Pořád říkám, že čím více je názorů, tím více to může pomoct. :D

Uživatelský avatar
Codec
Příspěvky: 67
Registrován: 03 čer 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Codec »

1) nehodnod nikoho ked nepoznas....
2) moj nazor bol ze to nepomoze - neviem preco ti to vadilo ked si zastancom viacerych nazorov
3) nemusis opustat forum :-)

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 262
Registrován: 25 bře 2004, 01:00
Bydliště: Most

#11 Příspěvek od Jindra »

For: Denis15 nemusis byt hned vulgarni,kdyz jsi o tom presvecen ze je tam kontakt pres vodivou gumu,tak urcite ocisteni pomuze.A mohl jsi to jasne napsat a ne tlachat.
PS: neodsuzuj kdyz cloveka neznas...

Jindra

Peto_K

Re:

#12 Příspěvek od Peto_K »

Denis15: Silné kafe... Dovolím si poveda￾, že tvoje vedomosti nedosahujú ani 1% vedomostí a úrovne pána, s nickom Codec. Keï niekoho nepoznáš, radšej ho nehodno￾. Totiž tento èlovek patrí k špièke vo svojom odbore, èo netvrdím iba ja...
A k tým displejom... to èo tvrdí Codec, je absolútne pravda. Nemý¾ si svoje dojmy, získané na takýchto neprofesionálnych fórach, kde píšu väèšinou totálni nevzdelaní amatéri, priam až blbci, s faktami. A z toho, èo si napísal vidno, že si ešte žiaden takýto displej nielenže neopravil, ale ani nemal v rukách, a nevieš o èo ide. Tvojím postupom to nikdy dobre nepôjde.
Ešte jedna vec... práve po takýchto amatérskych zásahoch bývajú najhoršie opravy... každý profesionálny servisný technik vie o èom píšem, aké hrôzy niekedy donesú zákazníci od idiotov amatérov, ktorí to iba viac ponièili a potom sa ve¾mi divia, že cena prípadnej opravy sa nebezpeène približuje cene nového výrobku. Treba si koneène uvedomi￾, že pokia¾ nieèo neviem spravi￾, radšej treba kontaktova￾ profesionálov...

Èus... PetoK...

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#13 Příspěvek od Frenky »

:beer: :agree: :writer: Někteří maji *svoji* pravdu a takové nelze
přesvědčit ž á d n ý m argumentem !!!!Každý se může vyjádřit...
občas se někdo *netrefí*,ale největší *machři* se učili už u *Šalamouna*.
A takové nepřesvědšíš !! :smash:

Uživatelský avatar
aevn
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od aevn »

HMMM, pěkná debata, ale i tak by mě zajímalo, co se píše na téhle adrese.

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#15 Příspěvek od denis15 »

Evidentně jsem to blbě napsal a tak budeme slovíčkařit:
"Dokud to nezkusí tak víš hovno jestli to pomůže nebo ne." Rozhodně to neznamenalo, že bych někomu říkal, že hovno ví-omlouvám se, pokud někomu připadne hovno vulgární. Byl to jen slovní obrat. Možná nejsem vědomostma tak dobrý jako Codec, ale myslím, že až tak levý nejsem, jak tady padlo, ale o tom to tady fakt není. Omluva teda patří Codecovi a tím tuto debatu z mé strany končím. Tady je vidět, jakou reakci spustí jeden deb...í příspěvek.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“