kominictví CPU

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

kominictví CPU

#1 Příspěvek od starecd »

Taky taková dobrá služba, nevím, kde vzali moje číslo a hned, že výhodná smlouva na 3roky.
https://www.kominici.cz/cenik/

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Na kominíky se můžeš vykašlat. Pokud máš plyn, tak jsou od kontroly daní plynaři. Pokud to máš na pevná (tuhá) paliva, tak tě brzy stejně zavřou, protože to je zakázané nebo bude a na kominíka se můžeš víš co.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »

Ach jo.
Napis si na telefon velkym cervenym pismem:
KDOKOLIV MI PO TELEFONU COKOLIV NABIZI = PODVOD!!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#4 Příspěvek od konosuke »

Tomu se říká call-centrum a telemarketing, nejčastěji nabízejí bankovní
zhodnocení vkladu, kabelovou TV, připojení internetu tři měsíce zdarma,
přechod na jiného operátora mobilu, výhodnou kartu na PHM a podobné,
dnes všem samozřejmé cipoviny. Nijak nereagovat do debaty nepouštět se.
(zjistit tvoje tel.č. nedá moc práce)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Hubert_79 »

To budeš kvůli každému nevyžádanému hovoru s nějakou nabídkou zakládat vlákno?
:roll:
Kdykoli mi někdo takový zavolá a začne "Jsem ten a ten (ta a ta) z firmy XYZ a ...", tak hovor beze slova pokládám a číslo jde do blokace. Hotovo, problém vyřešen.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#6 Příspěvek od milosak »

Mám filozofickou otázku ... poslední dobou přemýšlim o těch mraky zablokovaných
čísel z mojí strany pže jsem řemeslník, kterýmu volá denně hodně zákazníků z různých
tlf. čísel, takže mám tím obavu o nové klioše :D

Přeci jenom i tyhle votravové mě mohou někdy potřebovat ....

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Hubert_79 »

Tihle votravové ti nebudou volat z call centra, když budou potřebovat tvoje služby.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#8 Příspěvek od MetalGod »

StařecD: A už jsi posílal statisíce americkýmu vojákovi, nebo se na to chystáš? Ještě si natahej do baráku cikány s dekama a okapama. :roll:
Naposledy upravil(a) MetalGod dne 28 zář 2021, 21:06, celkem upraveno 1 x.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hubert_79 »

Čeká, až mu dojdou z Nigérie prachy za zděděný důl na _________ *), případně ___________ *) plantáže.
--
*) doplň komoditu dle libosti
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#10 Příspěvek od ZVUK2000 »

p32 píše:Na kominíky se můžeš vykašlat. Pokud máš plyn, tak jsou od kontroly daní plynaři.
Co to zase meleš za hovadiny. Jedná se o spalinovou cestu. A tu kontroluje (reviduje) kominík a ne plynař :oops:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

No vidíš, jaký jsi primitivní trouba. Např. u nás kontroluje kotel i jeho výstup přes zeď jen plynař při revizi před topnou sezonou, ale tobě to určitě přijde zkontrolovat i celá armáda kominíků, že?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Plynovej kotel můžeš mít i bez komína, jen s odtahem vystrčeným skrz stěnu = tzv. "turbokotel". Pak se skutečně bez kominíka obejdeš, odtah může zrevidovat jen certifikovanej plynař. Stejně tak nepotřebuješ kominíka na kontrolu/revizi plynovejch topnejch zdrojů typu "wawky" = kamna, který mají sání i výdech spalovacího vzduchu vyvedenej skrz stěnu na vnější plášť budovy. Samozřejmě, jakmile máš i k plynovýmu topnýmu zdroji klasickej komín s termodynamickým tahem, potřebuješ už jen na jeho kolaudaci potvrzení o revizi od kominíka ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#13 Příspěvek od ZVUK2000 »

p32 píše:No vidíš, jaký jsi primitivní trouba. Např. u nás kontroluje kotel i jeho výstup přes zeď jen plynař při revizi před topnou sezonou, ale tobě to určitě přijde zkontrolovat i celá armáda kominíků, že?
To si mohl hned napsat že máš kotel bez komínu. Ale tady je řeč o kominících a logicky o komínech. A když máš plyn přes komín tak jak píše EKKAR tak spalinovou cestu kontroluje pouze kominík.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

No jistě, já ti mám psát romány a rozpitvávat vše dopodrobna, protože pán to prostě nechápe a nerozumí psanému slovu ve větě jako "pokud máš plyn, starají se plynaři". Kde tam máš slovo komín?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

Jenže Břeťo, ten plyn je "dvojí" - s komínem a bez komína. Takže tak naprosto jednoznačně jakos to udělal ty to třeba bez udání značky a typu topnýho vehementu vůbec nelze - je potřeba rozlišit případ "A" od případu "B". A to nemluvím o případu, kdy v jednom objektu budou vestavěný z doby minulý oba dva druhy topidel - klasickej "komínovej" kotel a v dodatečně přistavěným podkroví bude malej turbokotel se samostatným vyvedením spalin ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“