Kotlíková dotace

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

Kotlíková dotace

#1 Příspěvek od milin »

Dobrý den,,,je kotel --- Plynový Kondenzační Kotel IMMERGAS VICTRIX Zeus 25, Výkon 3,5 - 25 KW, Vnitřní Nerezový Zásobník (Bojler) 45 Litrů-
zařazen do kotlíkové dotace ? dik jak jste spokojení.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Abys měl nárok na tuto dotaci, tak musíš změnit topné médium na "ekologičtější". Takže pokud chceš plynový kotel, tak musíš mít dosavadní kotel na tuhá paliva (uhlí, koks...). Jestliže už máš plynový kotel, tak bohužel.

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#3 Příspěvek od milin »

kotel na tuhé palivo budu měnit , dotaci mám schválenou, jen nevím jestlí --tento plynový Kondenzační IMMERGAS VICTRIX Zeus 25, Výkon 3,5 - 25 KW, Vnitřní Nerezový Zásobník (Bojler) 45 Litrů-
je zařazen do kotlíkové dotace ? dik

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jezevec »

Podle mně to splňuje každý plynový kondenzační kotel. Ale bližší info určitě najdeš na netu ministerstva.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Ano, přesně tak. Ověř si, že je v seznamu tzn. "doporučených a schválených, abys nebyl zbytečně překvapený.

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#6 Příspěvek od doktor365 »

milin píše: dotaci mám schválenou
Já jsem musel uvést co budu mít už před schválením. Pouze typ nemusel být uveden, ale najdeš to na stránkách krajského úřadu pod který spadáš.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#7 Příspěvek od ZVUK2000 »

jezevec píše:Abys měl nárok na tuto dotaci, tak musíš změnit topné médium na "ekologičtější". Takže pokud chceš plynový kotel, tak musíš mít dosavadní kotel na tuhá paliva (uhlí, koks...). Jestliže už máš plynový kotel, tak bohužel.
Nevím zda je to dnes jiné.
Ale ještě 4 roky tomu jsem bral dotaci na kotel na uhlí přestože mám i plynový kotel. Podmínka byla aby každý kotel byl v jiné místnosti 8O

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Behemot »

omg už ty stupidní přerozdělovačský nesmysle ai tady :roll:

se konečně zbankrotujte ukradenejma prachama, ať máme zas pár let relativní svobody, omfg

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od workhard »

Po světě neběhají jen samí úspěšní podnikatelé jako seš ty a termit, taková samoživitelka v baráku na vsi, kterou režim nutí zlikvidovat její Dakon na uhlí, po tý dotaci ještě ráda hrábne.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#10 Příspěvek od ZVUK2000 »

Přesně tak, a i zde platí hloupí kdo dává hloupější kdo nebere.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Behemot »

největší kripl kdo tu hru hraje, protože dycky bude 🤐 právě von; jenže většině socanskejch pablbů nedonde, že přerozdělováním hodnoty jenom zanikají, ai po tom bankrotu, klasika; však blbečci z prvního kola, co budou vyhazovat pět let zajetej kotel, můžou vyprávět, ale to vám nedonde, jak řikám

no poserte se z toho, inflace na kotle 100 % (přesně vo výšku uloupenejch prachů, což je naprosto zřejmý každýmu s půlkou mozku :lol: )

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Hubert_79 »

No, vypadá to, že jedinej kdo se posere budeš ty.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“