Automatická okna

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#16 Příspěvek od Raptor181 »

Montujem tieto zatvarania okien uz asi 4 roky a nemal som nikdy ziadny problem. Je to origo na VW.

Neodfajcis motorcek.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
bleriot11
Příspěvky: 23
Registrován: 10 říj 2007, 02:00
Bydliště: Czaslaw

#17 Příspěvek od bleriot11 »

Jak jsem psal,ten časovač bude jen na dálkové STáHNUTí,čili odvaření motoru nehrozí. A prosím Raptora 181 jak je to relé v tom nákresu,kde je vinutí a které kontakty jsou spojeny a které rozpojeny?Dík Nakonec možná koupím ten modul hotovej,no stejně nemám moc času,venku je kosa...tak možná na jaře
Zkrat je dobrý kontakt na špatném místě.

Uživatelský avatar
Floppy
Příspěvky: 23
Registrován: 12 črc 2008, 02:00

#18 Příspěvek od Floppy »

když už je tady takovéto téma otevřeno, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem je postavena ta proudová ochrana? Já elektronice zrovna 100x nerozumim, ale bratránek mi řikal že už to dělal, nějak při vyšším proudu se přes dopočítanej odpor sepnul tranzistor a ten motor odepnul.
Kdyby bylo šéma, byl bych moc rád. Děkuji

Uživatelský avatar
doubek61
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2009, 02:00

#19 Příspěvek od doubek61 »

Já také právě řeším ochranu motorků okna. Mám zabezpečovačku, která při zavírání pošle 20s impulz, na něj dám rele, ale pokud je okno zavřené, tak je to moc, hrozí poškození. Uvažuji o použití takzvaných vratných pojistek (PolySwitchů) RGE400. Prosím jaký ja váš názor. děkuji

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#20 Příspěvek od kevin_mitnick »

Pokud to nechces nebo neumis zbastlit, tak za nejake ctyri stovky se da sehnat automatika dojezdu jako hotovy vyrobek treba tady

http://www.dstechnik.cz/automaticke-doj ... tml?qkk=ac.

Uživatelský avatar
doubek61
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2009, 02:00

#21 Příspěvek od doubek61 »

Vzhledem k tomu, že ta zabezpečovačka to má již obsloužené, tak bych to raději zbastlil. Pouze nevím, jak ochránit ty motory. Myslíte, že ty PolySwitche jsou dobá volba?

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#22 Příspěvek od pavel16 »

Tyhle vratné pojistky mají celkem dlouhé časy pro vybavení.Např.pro 4A je to něco kolem 10s!

Uživatelský avatar
doubek61
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2009, 02:00

#23 Příspěvek od doubek61 »

A co tedy doporučíte? Prosím nějaké schéma. dékuji

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“