Sdílení Netflixu

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

Sdílení Netflixu

#1 Příspěvek od josef_novak »

Jak funguje sdílení Netflixu?
Je to podobné jako např. u Spotify, kde na email pošlu dotyčnému pozvánku a ten si díky ní vytvoří svůj účet/konto.

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#2 Příspěvek od PCmaniac99 »

Pokud chceš sdílet netflix musíte být členy jedné domácnosti, pak nemusíš nic posílat ;) pokud nejste členy jedné domácnosti je to porušení pravidel služby netflix.

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od Nakadah »

Ono to funguje tak, že si zaplatíš třeba HD full nejdražší a pak třeba někdo z rodiny dostane přístupové údaje a taky se může připojit. Takto si to sdílím s bráchou. Chtěli to nějak omezovat myslím dle IP, ale to by jim předplatitelé asi nasrali na hlavu. Mám to doma na PC, pak přes GoogleTVChromecast, mám to v mobilu, v tabletu, v NB. Buď doma přes Wifi, nebo na chalupě na druhém konci ČR a nebo když jsem u rodičů pouštím si to tam. Pořád jsem defacto já předplatitel, ale různě se pohybuju a připojení má různé IP. V jednu chvíli můžou být myslím na stream připojené 4 zařízení pod tím jedním účtem.

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#4 Příspěvek od josef_novak »

Mě jde o to, jestli bráchovi dáváš své přístupové údaje nebo mu pošleš pozvánku? Jestli mu dáváš své (což jsem tak pochopil), tak má přístup k nastavování služby apod.
Existují jen jedny přístupové údaje pro ostatní?

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Nakadah »

O pozvánce jsem neslyšel, prostě má přístupové údaje k účtu netflixu co mám já. Teoreticky 4 lidi by mohli používat přístup k jednomu účtu s omezením na jedno zařízení každý, které jsou souběžně připojené/přihlášené.

Že by mi on něco zvojtil v nastavení se nebojím. Krom toho kontaktní mail má netflix na mě, pro nějaké obnovení hesla nebo tak.

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#6 Příspěvek od josef_novak »

Jasně, tak to je vymyšlené blbě. U Spotify pošlu někomu pozvánku na email a dotyčný si vytvoří svůj účet se svými přístupovými údaji, ale ve svém správcovském účtu můžu tento účet zrušit.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já to mám na 2 TV + mobil, ale (ne)koukám na to sám. Ono tam pro mě totiž nic zajímavýho už není. Hodilo se to jen tehdy, když jsem ležel ve špitále. Asi to zruším.

Funguje to i na starým Panasonicu, kdejaká služba by dnes řvala, že zařízení je zastaralé. Jen to funguje pouze v angličtině, včetně názvů českých filmů.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“