Zajímavé nabídky na Aukru, Bazoši apod. 1

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#1216 Příspěvek od petula »

Osmdesat píše:Tak to máš unikátní záběry. Nabídnout to tiskovým agenturám když to bylo aktuální, byl bys možná dostal slušně zaplaceno. Ale na to musí mít člověk hyení žaludek.
ne to ne, a je to už dávo, ale můžu ty fotky vyhledat, mám je někde naskenovaný a ukázat je tu. Mne ani tak nezajímalo, že se trefil do piliříe, jak mne zajímal ten podivný člun. Nahoře to myslím mělo něco jako tryskový motor, mělo to křídla... myslel jsem že se to pořítí po vodě aspoň 100 km/h a ono to zatím jezdilo jak rybářská bárka :( Ale ten ruský zrcadlový teleobjektiv je dobrý, mám ho stále ještě.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1217 Příspěvek od Hubert_79 »

Jen si ty fotky nech. Nebo si je dej na fejsbůk.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1218 Příspěvek od kejki »

Jo, tady si budeme číst jen dohady o očkování a Vrběticích.

Uživatelský avatar
Mek7
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2020, 01:00
Bydliště: Zilina, SR
Kontaktovat uživatele:

#1219 Příspěvek od Mek7 »

petula píše:Když budete posílat mimo EU, musíte totiž ještě řešit celní odbavení pro vývoz z EU a to jsou další náklady, obtížně odhadnutelné.
U teba ako odosielatela s tym ziadne naklady spojene nie su, vyplnit colnu deklaraciu je zdarma. Clo plati prijemca.
petula píše: Když dáte "flat rate" pro Austrálii, těžko to "zkousne" někdo z Německa nebo Rakouska a dá Vám negativní hodnocení za drahé poštovné.
Sam to tak mam a mam 100 % hodnotenie, pretoze 1) v listingu jasne pisem, ze ma maju kontaktovat, ak chcu postovne pre ich konkretnu krajinu, 2) hodnotenie sa da udelit az po zakupeni tovaru, 3) ak niekto akceptuje postovne do Australie a nie je z Australie, znamena to, ze s nim suhlasi a asi sa mu to stale oplati.
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
Disclaimer: Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby.
"Failing to plan is planning to fail" (Alan Lakein)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#1220 Příspěvek od kevin_mitnick »

petula píše: Mne ani tak nezajímalo, že se trefil do piliříe, jak mne zajímal ten podivný člun. Nahoře to myslím mělo něco jako tryskový motor, mělo to křídla...
Ve filmu to mel byt clun a ponorka zaroven a melo to dopravit po vode do Evropskych metropoli chemickou zbran. Tady je foto z filmu
Přílohy
submarine XXX.jpg

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#1221 Příspěvek od bastliar »

Aby som mohol na EBAY niečo predať alebo urobiť aukciu tak chce po mne stránka moju fotku s fotkou občianskeho ale aj screen shot bankového účtu. Je toto normálne? Príde mi to podozrivé.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1222 Příspěvek od p32 »

Co je na tom podezřelého? Přece, když chceš prodat něco za 1000,- xx, tak musíš poslat jistinu 500,- xx :lol:

Uživatelský avatar
Mek7
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2020, 01:00
Bydliště: Zilina, SR
Kontaktovat uživatele:

#1223 Příspěvek od Mek7 »

bastliar píše:Aby som mohol na EBAY niečo predať alebo urobiť aukciu tak chce po mne stránka moju fotku s fotkou občianskeho ale aj screen shot bankového účtu. Je toto normálne? Príde mi to podozrivé.
Ano, je. Tiez som tym procesom musel prejst.
p32 píše:Co je na tom podezřelého? Přece, když chceš prodat něco za 1000,- xx, tak musíš poslat jistinu 500,- xx :lol:
Prosim nesir blbosti ked o tom nic nevies.
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
Disclaimer: Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby.
"Failing to plan is planning to fail" (Alan Lakein)

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#1224 Příspěvek od bastliar »

Nechápem, prečo mi to neponuklo pripojiť PayPal.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#1225 Příspěvek od rnbw »

eBay sa uz nema rado s PayPalom. Snazia sa vsetky poplatky nechat u seba.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#1226 Příspěvek od Hejnicek »


Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1227 Příspěvek od Hubert_79 »

Před pár lety se to (kompletní) vydražilo na aukru asi za 30 tisíc.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1228 Příspěvek od p32 »

Mek7 píše:
bastliar píše:Aby som mohol na EBAY niečo predať alebo urobiť aukciu tak chce po mne stránka moju fotku s fotkou občianskeho ale aj screen shot bankového účtu. Je toto normálne? Príde mi to podozrivé.
Ano, je. Tiez som tym procesom musel prejst.
p32 píše:Co je na tom podezřelého? Přece, když chceš prodat něco za 1000,- xx, tak musíš poslat jistinu 500,- xx :lol:
Prosim nesir blbosti ked o tom nic nevies.
Ty jsi zase chytrej jak vypnuté rádio, že? A nejsi jediný, co si tím prošel, takže když nic nevíš, tak se raději nevyjadřuj. Jinak z mé strany to byl jen hec, aby neskočil na jiný špek a aby ho náhodou neokradli, jak se to dělává (se smajlíkem na konci). Takže si vyčisti brejle nebo si je aspoň nasaď.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#1229 Příspěvek od bastliar »

Ako je dosť na prd, že ak chcem predať niečo v hodnote stoviek alebo tisícok eur tak EBAY mi neumožňuje pýtať vyššiu sumu ako 100 dolárov pretože predávam poprvýkrát. To je úplne na hlavu.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#1230 Příspěvek od elektrosvit »

Zánovní B73, zatím za 6400 Kč.
https://aukro.cz/magnetofon-tesla-b73-p ... 7002445241
Jsem zvědavý na konečnou cenu.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“