Ako riešíte slabí prítlak pinov na konektore RJ45 v NTB,PC?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Spiral
Příspěvky: 300
Registrován: 07 čer 2013, 02:00

#16 Příspěvek od Spiral »


Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#17 Příspěvek od tiktak1953 »

Na switch-i mi ani jeden kabel zo šiestych nedrzi ako ma!Zastrcim koncovku na doraz a za chvilu sa aj vahov kuska kabla vysunie koncovka kusok vonka!Uz ostava to len šparatkom zašprajcovat.Je to o howne taka nepresna vyroba, zeto nedrzi ako ma.Naviac kazdy konektor ma dost loker dohe dole a doprava dolava.Sticna plocha kontaktov pri takom vykyve konektora,samovolneho uvolnenia,bez dostatocneho zaistenia pred ciastocnym vysunutim a sposobom ako je to riesene je mizerna.To potom vypadavaju data,atd.Nehovorim ,ze to je vsade takto pri tychto kon. napi... Zial mam take skusenosti a niesom sam,potvrdili mi to aj servicaci.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od PotPalo »

Niektoré zásuvky majú dosť hlúpo vyrobený plast. Majú tam z oboch strán kúsok kovu, za ním 1 mm kúsok plastu, a za toto sa zachytáva tá páčka. Časom sa ten 1 mm kúsok plastu odtiaľ odlomí, ale kov tam drží, takže to vyzerá že konektor drží, ale pritom je vytiahnutý o 1 mm viac von, takže nemá kontakt.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“