WIN10 + regulátor EPEVER TRACER 10420AN

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karel58
Příspěvky: 27
Registrován: 26 led 2021, 01:00

WIN10 + regulátor EPEVER TRACER 10420AN

#1 Příspěvek od Karel58 »

Nemáte někdo zkušenost jestli je kompatibilní WIN10 + software EPEVER Solar Station Monitor V1.95 ?

Po připojení PC s regulátorem se zdá vše ok, vše se mi zobrazí, hodnoty mohu zadat, mohu uložit, ale regulátor při nabíjení - na změny napětí nereaguje tzn. přejede zadané hodnoty a dobíjí stále

Jestli to mohou dělat win10, že by to chtělo třeba win7

Děkuji za případné info

Uživatelský avatar
dreamer
Příspěvky: 380
Registrován: 22 říj 2014, 02:00

#2 Příspěvek od dreamer »

Zdravím, nejsem si jistý verzí 1.95 ale mě pod W10 fungovalo. Co přesně tam zadáváte?

Uživatelský avatar
Karel58
Příspěvky: 27
Registrován: 26 led 2021, 01:00

#3 Příspěvek od Karel58 »

Tak to vypadá, že vyřešeno. V okně Control Parameter a vyvolání aktuálnich zadaných hodnot z regulátoru funkcí Read se zobrazí aktuální hodnoty.

Po změně jedné nebo více hodnot a uložení, indikační dioda na regulátoru problikne jakože vše ok ale doopravdy si dělá dál regulátor co chce

Pomohlo, že po každém zavření a otevření okna Control Paremeter se musí zadat všechny údaje znova včetně navolení typu baterie, a po dobu nastavování nechat okno otevřené. V této fázi i změna jedné hodnoty a uložení, už regulátor bere v potaz. Jen že není vidět aktuální napětí baterie, které je v podokně a hodnoty jsou nehybné.

Nyní vše ok

Tak kdybyste někdo věděl, proč nastavovací program nefunguje stoprocentně, docela by mě to zajímalo..

Odpovědět

Zpět na „Software“