Stránky katalogy.ic.cz --> www.teslakatalog.cz

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od CZJKP1 »

Zdravím po delší odmlce, taky bych něco našel na HDD... Mám tam například katalog Tesly Rožnov, kde jsou k jednotlivým tranzistorům k dispozici i grafy...

Otázkou je, jestli i toto hodláš doplňovat, když se to týká tranzistorů, které na tom webu už jsou, jen v katalozích z jiného roku, kde právě nejsou zase ty grafy...

Ale stejně, většinu z toho mám postahovaného z netu, z odkazů, které dnes zřejmě už ani neexistují

No a časem bys mohl přidat i elektronky. Sám tu příruční katalogy mam, ale kdo se s tím má skenovat :cry: ...

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#32 Příspěvek od Charos »

To geograf:
Ten první katalog od geparda (pasivní součástky) jsou už na webu zadány, to jsem skenoval.
Přeber ty přepínače, raději bych je naskenoval z velkého katalogu (modrého), je tam víc údajů.

No a ty eletronky - jsem pro, ale samy se nenaskenují :roll:

Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od geograf »

-->> CZJKP1: kdyby jsi chtěl něco poslat tak není problém zřídit FTP přístup, pro rychlejší nahrání souborů

jestli myslíš tento katalog tak jej mám, ano jsou tam velmi podrobné popisy tranzistorů s mnoha grafy
KC147, 148, 149, 507, 508, 509, 510
KD 601, 602, 610
KF124, 125, 167, 172, 503, 504, 506, 507, 508, 517, 524, 525

Obrázek

-->> Charos to sem si tak nějak dal dohromady že ty pasivní součástky jsou od tebe :)

Přidání elektronek taky plánuji, zatím z toho co mám doma

jinak tady je přehled katalogů co mám http://katalogy.teslakatalog.cz

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od CZJKP1 »

Oskenovaný?...

Ten uvedený mám zrovna pouze oskenovaný. Kdysi to bylo někde ke stažení na netu proto to mám, ale ta kvalita není zrovna úplně zvláštní...

Ten "příruční katalog elektronek a obrazovek" (modrá vazba) mám taky, ale v růžové vazbě z roku 1976. Je to lepené komunistickým lepidlem, které povolilo, takže salátové vydání :lol: . Koupil jsem to na burze v tomto stavu za dvacku a ještě mi k tomu přidal katalog konstrukčních součástek taky Tesly Rožnov...

Edit: A zrovna ten, kterého jsi dal fotku to není. Co mám v PC je rok 1986. Křemíkové výkonové tranzistory... Prostě, musel bych to poslat a musel by ses tím prohrabat a zvážit, co zveřejníš a co nezveřejníš...

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od CZJKP1 »

Geograf, Myslel jsem, že se ozveš na E-mail...

Kdyžtak mi tedy zřiď prosím ten FTP, zkusil bych poslat, to, co zatím mám... Anebo to mám poslat přes leteckaposta aspol...?

J.

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#36 Příspěvek od Charos »

To Geograf:
FTP je nefunkční - ozvi se, ať můžu někam poslat dosud nepublikované součástky. SZ nepřebíráš.

Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od geograf »

Na stránky teslakatalog.cz sem přidal novou návštěvní knihu, ta stará přestala fungovat.

Doplnil sem kondenzátory TC350-356.

Pomaličku tam budu přidávat další součástky nebo případně pište co by bylo nejvíc potřeba aby bylo ke shlédnutí.

Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od geograf »

Po rapidním zdražení webhostingu na WEDOSu se stránky teslakatalog budou přesouvat na soukromý server.
Expirace je 8.3.2022 tak do té doby proběhne přesun a zkouška, od 9.3. by už to mělo jet z nového serveru.
Výpadek by snad neměl být žádný, napíšu pak jak se to přesune.

Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od geograf »

Přesun proběhl v pořádku, na webu jsou kompletní data.
Od dnešního rána to již jede z nového hostingu.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“