Hlasový asistent Alexa

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Saturn
Příspěvky: 364
Registrován: 07 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno

Hlasový asistent Alexa

#1 Příspěvek od Saturn »

Zdravím fórum a měl bych dotaz ohledně zkušeností s hlasovým asistentem Alexa.
Používám jej asi 1,5 měsíce, většinou na ovládání zařízení v obývacím pokoji. Nedaří se mi propojení pro přehrávání hudby z internetu nebo zadání příkazu pro zpožděné vypnutí/zapnutí zařízení, které je v místní síti.
Přivítal bych i jiné zkušenosti s tímto asistentem.
Zkoušel jsem ze začátku příkazy co jsem našel na internetu, ale byly to většinou jednodušší věci, na které si člověk přijde sám.
Jen pro ilustraci, jak využívám Alexu já, tak si nechávám pro udržení kontaktu s angličtinou přehrávat texty ze zdrojů jako je Wikipedia, apod., a snažím se také o "dialog", někdy je to fakt úsměvné, baví mě to a doporučuji vyzkoušet.
Pěkný den přeje všem
Saturn

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od termit256 »

Jako ze sledovaci cookies mam vicemene na haku, ale nainstalovat si dobrovolne domu odposlouchavaci zarizeni ktere cokoliv co reknes posila kamsi na internet a muze to skoncit u kohokoliv mi prijde uz trochu pres caru.

Uživatelský avatar
Saturn
Příspěvky: 364
Registrován: 07 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Saturn »

Tento fakt jsem taky před koupí zvažoval, ale vlastní přístroj je umístěn za těsně za TV a pokud bych to bral doslova, tak bych nemohl mít ani mobil, který na rozdíl od Alexy nevypínám.
Pěkný den přeje všem
Saturn

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“